Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 30.9.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro muže k 90. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Chystáte oslavu velkého jubilea a ta by měla být se vší parádou? Půjdete pěkně od přípitku, přes dort, bohatý raut až ke skvělému dárku pro oslavence? Jaký dárek k 90 narozeninám ale vybrat? Váš oslavenec totiž není žádný důchodce, který by seděl u televize nebo jen četl knihy v křesle. Je pro každou legraci a rozhodně si užívá každou možnost něco vyzkoušet? Máme pro Vás perfektní tip na dárek, kterým ho rozhodně nadchnete! Stylové dárkové bedny Manboxeo.cz, ve kterých se ukrývají senzační produkty. Bedny jsou kvalitně vyrobené a jejich unikátní obsah si oslavenec může vychutnávat i později. Kromě toho přinášíme rychlou expedici, takže i když si na dárek nevzpomenete moc dopředu, můžete s ním počítat. A jak to s bednami funguje? Oslavenec dostane bednu spolu s páčidlem, pomocí kterého se musí dostat dovnitř. Až ji otevře, uvidíte radost v jeho očích, protože spatří dobroty, které mu sami vyberete. Máme totiž různá témata – například bedny pro milovníky masa, grilování, piva, výborného rumu, ale myslíme také na hobby, kosmetiku nebo třeba kávu.

 

 

Vybrat dárek