Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro muže k svátku

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Někdo slaví svátek ve velkém, někdo ho skoro neřeší. Vy jste ovšem typ, který by nerad opomenul popřát svému kamarádovi nebo členovi rodiny, a hledáte ten nejlepší dárek, který by mu udělal radost? Sehnat opravdu dobrý dárek pro muže k svátku je někdy problém, zvlášť ve fázi vymýšlení. Pokud si nevíte rad, určitě byste měli vidět nápady na Manboxeo.cz! Najdete zde perfektní dárky, a věřte, že takové páčení dárku z ručně vyráběné dřevěné bedny má své kouzlo. Navíc se v ní ukrývají výjimečné a kvalitní produkty, které udělají oslavenci radost a bezesporu ho překvapí. Vyberte dárek k svátku pro muže přesně tak, jak by se to líbilo Vám. S trochou vtipu, ale i tak s praktickým účelem. Co lepšího by mohlo být? Bedna má sama o sobě super design, páčidlo je samozřejmě součástí dárku, a když budete chtít udělat box originálnějším, než je v základu, můžete na něj přidat třeba vlastní fotku s oslavencem.

 

 

Vybrat dárek