Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro myslivce

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Dárek pro myslivce jste vymýšleli každoročně, ať už to bylo formou nějakého dobrého pití, z legrace jste zkoušeli i šípkovou omáčku nebo fešný klobouček, ale letos by měl dárek vypadat úplně jinak? Něco originálního se ovšem snadněji řekne, než vymyslí. Proto jsou u nás k dispozici super dárkové ručně vyráběné bedny s páčidlem. Jsou pro chlapy jako dělané, protože se ke svému dárku musí vlastníma rukama propracovat a ukázat nejen svou šikovnost, ale i sílu. Co přesně můžete svému oslavenci z našeho sortimentu vybrat? Do dárkového boxu můžete nechat zabalit sadu s pivem a dobrotami k němu, lahodný rum Diplomatico, nejrůznější likéry nebo třeba sadu dobrot pro masožravce, která udělá chutě nejen chlapům! A co když nechcete konkrétní produkty, ale ocenili byste spíše dárkový poukaz v nějakém originálním balení? Pak jsou pro Vás ideální dárkové cihly s ukrytým poukazem, které musí oslavenec rozbít kladivem.

 

 

Vybrat dárek