Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro šéfovou

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Dárek pro šéfovou by měl být milý, měl by ji potěšit, ale zároveň trochu pobavit? Nechcete jí dát jen obyčejnou lahev vína nebo nějakou kytici, ale dárek, na který bude nějakou dobu vzpomínat? Potom jsou ideální naše dřevěné dárkové truhly. Je jasné, že takový dárek pro nadřízenou musí být trochu specifický, ovšem i z toho důvodu jsou pro Vás truhly výhodné. Obsah si totiž vyberte sami, přesně podle toho, co šéfovou zajímá nebo co jí chutná. Stačí zjistit, co přesně by bylo pro ni. Rozhodnete se pro dobrý rum a nějaké dobroty k němu, nebo raději sladký likér, čokoládu, sladkosti či to vezmete směrem kosmetiky, svíček? Možností je opravdu mnoho, takže můžete procházet kategorie a vybírat to nejlepší. Vtip je také v tom, že truhla bude uzamčená, šéfová si tedy užije trošku legrace při otevírání. Může uhádnout číselný kód z hádanky a jednoduše tak otevřít zámeček, nebo ho upiluje a i tak se dovnitř dostane!