Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro seniory

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Dárek pro seniory můžete shánět lékárně v podobě nějaký výživových doplňků, které pravidelně užívají, nebo si můžete vybrat nějakou jinou praktickou věc. Možná se ale neměli bát originality a mohli byste vyzkoušet nějaký opravdu originální dárek pro důchodce. Manboxeo nabízí skvělé dárky pro muže i pro ženy, a to v každém věku. Stačí oslavence trochu znát, vědět co má rád nebo co mu chutná a vybírá se jedna báseň. Pro pány jsou připraveny dárkové dřevěné bedny, ve kterých se skrývají vámi vybrané dobroty a bednu musí otevřít páčidlem, což přináší hodně legrace. Další možností jsou betonové cihly, které se dodávají s kladivem a uvnitř je ukrytý poukaz pro oslavence. Opět si vybíráte sami, takže bude poukázka pro cyklistu, pro rybáře nebo třeba pro gentlemana? Stačí znát osobnost oslavence a určitě se trefíte! A co je připraveno pro dámy? Pro ženy jsou zde super dárkové truhly, ve kterých se skrývá přesně to, co byste pro oslavenkyni vybrali. Můžete jí vybrat truhlu plnou vína a dobrot k němu, čokoládové překvapení nebo lahodné menu pro gurmánku.

 

 

Vybrat dárek