Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 29.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro sestřenici

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Vymyslet opravdu dobrý dárek na rozlučku dá někdy zabrat, protože to chce dárek vtipný, ovšem ne příliš, aby se budoucí nevěsta neurazila. Pokud tedy chcete opravdu TOP dárek pro sestřenici, podívejte se na Manboxeo.cz, kde jsou připraveny super truhly pro ženy. Je zde mnoho druhů, takže tu najdete pro každého oslavence něco – od vína, přes čaje, svíčky až do kvalitní rumy nebo fitness a raw potraviny. Originalita tkví nejen v ručně vyráběné dřevěné truhle, ale také v možnosti ji nazdobit vlastní fotkou, číslem nebo srdíčky. Vyberte tedy super společnou fotku, a oslavenkyně bude mít na svůj den vzpomínky kdykoli truhlu uvidí. Aby se oslavenkyně propracovala ke svému dárku, bude muset nejprve vyluštit hádanku, a pokud by se nedařilo, může jako záchranu použít pilku a zámeček na truhle přepilovat. Uvidíte, že si užijete spousty legrace a společný večer jen tak nezapomenete!