Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 26.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro sestru k Vánocům

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Vždy oceníte, když si dá někdo s vymýšlením dárku pro Vás nějakou práci? Milujete, když je dárek nápaditý, pobavíte se s ním a ještě pak dlouho vzpomínáte na veselou oslavu? Nezáleží na tom, zdali jsou to dárky k Vánocům, k narozeninám, svátku nebo třeba k promoci, vždy zahřejí u srdce – zvlášť, když je speciálně upravíte na míru oslavenci. Na Manboxeo.cz zcela bez problému seženete zajímavý dárek pro sestru k Vánocům, zvlášť když ji dobře znáte a víte, co má ráda. V našem sortimentu jsou pro ženy připraveny super truhly s překvapením, ovšem zamčené a obdarovaná se musí k obsahu propracovat. Rozluští hádanku a získá tak kód k zámečku, nebo pokud je bezradná, musí tento zámeček přepilovat pilkou, aby osvobodila svůj dárek. Nečekejte tedy a vyberte ten nejlepší dárek k Vánocům pro sestru, sortiment nabídne vše od vína, přes kosmetiku až po čaje a svíčky.