Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro snachu

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Abychom dokázali vymyslet perfektní dárek, musíme člověka dostatečně znát – alespoň jeho záliby, chutě nebo oblíbené činnosti. Pak se dá doslova čarovat. U nás na Manboxeo se zaměřujeme především na originalitu a nápaditost, protože málokdo chce rozdávat nudné praktické dárky, které si může každý koupit sám. Podívejte se v našem sortimentu, a určitě najdete skvělý dárek pro snachu. Pro ženy nabízíme stylové dárkové truhly, které jsou ručně vyráběné a navíc se dají nazdobit osobitým stylem – můžete vybrat vlastní fotku, kterou truhlu ozdobíte, nebo přidat třeba srdíčka a čísla. K truhle patří také přáníčko, které můžete přiložit oslavenkyni. V sortimentu se budete jednoduše orientovat, jelikož jsou nahoře kategorie – např. kosmetika a svíčky, sladkosti a chilli, delikatesy a pivo, a mnoho dalších. Nebo můžete rovnou prohlížet konkrétní tematické truhly a vybrat tu nejlepší ze všech.