Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro strejdu

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Chtěli byste objevit nějaký super dárek pro strejdu, protože se často vídáte a veselá kopa jako on potřebuje něco originálního a neotřelého? Potom bychom měli rozhodně co nabídnout! Pokud stojíte o lehce vtipný dárek, který bude zároveň praktický a potěší, jsou dárkové dřevěné bedny pro chlapy to nejlepší. Jsou dodávány s páčidlem, protože se do nich bude muset oslavenec dostat sám právě pomocí páčidla, jinak dárek neobjeví. A pokud byste chtěli něco trochu víc akčního, pak můžete vybrat také betonovou cihlu s kladivem. Do cihly je totiž zalitý poukaz pro oslavence, a ten se k němu musí kladivem doslova probourat. Záleží, zdali chcete oslavenci vybrat obsah sami – z bedny může lovit přímo dobroty, nebo jestli necháte výběr na něm a postačí poukaz v cihle. Uvidíte ale, že celá oslava bude takovým dárkem určitě zpestřená a pobaví se veškeré osazenstvo, které bude přítomné.

 

 

Vybrat dárek