Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro švagra

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Chtěli byste najít ten nejlepší dárek pro švagra, kterým byste mu určitě udělali radost? Někdy není snadné přijít na něco opravdu originálního, ačkoli máme na dosah nejrůznější možnosti. Proč mu dávat jen lahev v dárkové taštičce, nebo nějaké vtipné tričko či kazetu s kosmetikou, když může být dárek celkově nápaditější a může zajistit také zábavu během oslavy? Manboxeo dárkové bedny pro muže určitě pomohou vyřešit Vaše trable, jelikož je tu široký sortiment a skvělé možnosti, jak potěšit různé typy mužů. Jsou tu perfektní balíčky pro masožravce, gurmány, pivaře, ale i pro mužské, kteří milují chilli nebo kvalitní rumy a další vynikající alkohol. Co bude perfektní právě pro Vašeho švagra? Vyberte mu nejlepší bednu. Patří k ní páčidlo, pomocí kterého se musí oslavenec dostat dovnitř, aby zjistil, co vlastně dostal. Překvapte ho a uvidíte, že budete s takovým dárkem hvězdou oslavy!

 

 

Vybrat dárek