Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 29.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro švagrovou

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Pro temperamentní a veselé lidi to chce vždy nějaký speciální dárek, abyste je zaujali a aby si i oni dárek dlouho pamatovali a užívali. Tentokrát vybíráte dárek pro švagrovou, která je pro každou legraci a užívá si každé maličkosti opravdu naplno? Neshánějte jí tedy nic fádního, nudného a tradičního a zkuste ji překvapit – nechte si, aby si svůj dárek zasloužila. Dárková truhla pro ženy je originálem, který je ručně vyráběný a obsah truhly je pod zámkem. Ten odemkne oslavenkyně tak, že se bude držet indicií a vyluští hádanku. Případně se může chopit pilky, která k balení patří, a dostat se do truhly pomocí hrubější síly. Díky těmto možnostem si užijete legraci opravdu všichni, a oslava se rozproudí tak, jak jste možná ani nečekali. Vyberte obsah tak, aby byla maximálně spokojená, přesně podle její chuti nebo zájmů. K dispozici je vše od jídla, přes víno, tvrdý alkohol až po zdravou výživu či kosmetiku.