Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro syna

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Váš syn bude mít brzy 18 let, dosáhne plnoletosti a Vy byste mu chtěli dát nějaký speciální dárek? Přemýšleli jste o nějakém elektronickém pomocníkovi, který by se mu hodil do školy i při běžném užívání, ale bohužel jste nepřišli na nic, co by už neměl? Nechcete koupit žádný obyčejný dárek pro syna, protože tento by měl být speciální a měl by si ho dobře pamatovat? Zkuste ho pojmout tedy trochu jinak. Na Manboxeo totiž najdete perfektní dárek k 18 pro syna, a to v podobě dárkové bedny s páčidlem. Bedna Vám přijde domů zcela zavřená, a syn se bude muset dostat dovnitř pomocí páčidla. Uvidíte, že se u takového rozbalování dárku syn určitě pobaví a zpestříte si tak celou rodinnou oslavu! V dárkové bedně může mít nejrůznější dobroty, od sladkostí, přes maso a paštiky, chilli produkty nebo samozřejmě alkohol s pochutinami, který by se k příležitosti oslavy plnoletosti určitě skvěle hodil.

 

 

Vybrat dárek