Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro tchána

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Dárek pro tchána k narozeninám by měl být opravdu nápaditý, originální a rozhodně i trochu vtipný? Mohlo by být poměrně náročné splnit všechny tyto požadavky jedinou věcí, ovšem my pro Vás máme perfektní dárek, který tomu přesně odpovídá! Manboxeo dárkové bedny pro chlapy jsou ručně vyrobeny ze dřeva a patří k nim páčidlo, pomocí kterého se musí oslavenec nebo obdarovaný dostat dovnitř. Nechte tedy tchána, aby ukázal svou sílu a šikovnost, užijte si ten pohled nadšení v jeho očích, až odklopí víko a objeví svůj dárek. A co mu připravíte za překvapení? Je milovníkem piva, vína nebo je spíš masožrout? Mezi velmi oblíbená témata boxů patří také gurmánské speciality, mix sladkostí a samozřejmě známé druhy rumů, například Diplomatico, a také dalšího alkoholu. Jsou tu ovšem také speciální odvětví, jako jsou boxy pro fitkaře, celkově pro sportovce nebo s produkty zdravé a raw výživy.

 

 

Vybrat dárek