Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro tchýni a tchána

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Potřebovali byste inspiraci na dárek pro tchýni a tchána? Znáte je dobře, ale i přestože víte, jaké mají záliby nebo chutě, nenapadá Vás nic moc originálního, co by dobře vypadalo a také by to později s jistotou využili? Měli bychom pro Vás super tip! Na Manboxeo totiž myslíme na muže i na ženy. Pro pořádné mužské jsou tu super dárkové bedny s páčidlem, pomocí kterého musí svůj dárek osvobodit. Pro dámy naopak dřevěné truhly, které jsou pod zámkem, a aby se i ženy dostaly ke svému dárku, musí buď vyluštit hádanku a zámeček si otevřít, nebo se ho přiloženou pilkou zbavit a truhlu i tak otevřít. Jedná se o originální dárky, protože vypadají perfektně a bedny i truhly se dají nazdobit čísly nebo třeba fotkami, čímž celý vzhled ještě povýšíte. Ať už má být dárek k narozeninám, výročí nebo třeba jako odměna za úspěch, vždy si v našem širokém sortimentu vyberete.

 

 

Vybrat dárek