Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 26.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro tchýni k Vánocům

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Potřebovali byste najít perfektní dárek, který by tchýni potěšil a všichni jste tak měli hezké Vánoce? Vymyslet dostatečně originální dárek může dát pěkně zabrat, ale pokud se podíváte na naše tipy, rozhodně si vyberete. Dřevěná truhlička plná překvapení je naprosto perfektní dárek pro tchýni k Vánocům, protože ji můžete naplnit nejrůznějšími dobrotami nebo kvalitními produkty z oblasti kosmetiky. Víte, co má Vaše tchýně ráda, na co si potrpí? Naše truhly můžete mít plné dobrého vína, čokolády, dobrot pro gurmánky, ale také vysoce kvalitní kosmetiky, která potěší každou ženu. Originální provedení povýší celý nápad, protože ručně vyráběná truhla je krásná a navíc bude zamčená malým zámečkem v podobě kabelky, který musí obdarovaná otevřít pomocí indicií z hádanky. Pokud se to nepodaří, může využít přiloženou pilku, pomocí které se jednoduše zámečku zbaví. Užijte si takový dárek všichni, a těšte se na překvapení v očích obdarované.