Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro teenagera

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Říkáte si, že najít opravdu dobrý a nápaditý dárek po teenagera bude poměrně složité? Původně jste přemýšleli o nějaké elektronice, ale nepřišli jste na kousek, který by doma neměl? Další dárky jako jsou ponožky, oblečení, batohy nebo dárkové karty do obchodů zřejmě příliš nezaujmou – chtělo by to něco maximálně originálního! Naše Manboxeo dárkové bedny budou určitě skvělé, protože si je můžete nazdobit podle sebe, umístit na ně například číslo nebo vlastní fotku. Obsah pro oslavence samozřejmě vyberete sami, co by se pro něj hodilo za balíček? Má rád kvalitní čokoládu, nejrůznější sladkosti, je nadšeným rybářem nebo třeba rád sportuje? To vše a mnohem víc si lze do boxu vybrat, záleží na Vašem přání. Udělejte svému teenagerovi radost, jakou ještě nikdy neměl. Kromě toho se bude muset do zavřené bedny dostat pomocí páčidla, což určitě zajistí legraci na oslavě.

 

 

Vybrat dárek