Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro tetu

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Nejdříve Vás napadaly dárky typu voucher na dobrou večeři, lísky do divadla nebo poukázka do nějakého obchodu s oblečením? Všechno je ale takové neoriginální, neosobní, že by bylo lepší najít jinou alternativu? U nás seženete perfektní dárek pro tetu, protože naše truhly pro ženy jsou zaručeným úspěchem už pro své provedení. Dárková truhla je totiž vyráběná ručně, a pokud budete chtít, můžete si ji dozdobit například srdíčky nebo vlastní fotkou. Uvnitř se skrývá kvalitní obsah, který sami vybíráte. Sortiment je uspořádaný přehledně a tematicky, takže je tu něco pro milovnice dobrého jídla, pro fitkařky, milovnice kosmetiky a mnoho dalších nabídek. To vše bude uzavřeno, a hlavně uzamčeno v truhle, do které se musí oslavenkyně dostat. První možností je hádanka, kterou rozklíčuje a odemkne si zámeček, anebo musí použít sílu, upilovat zámeček a i tak se podívat na své překvapení uvnitř. Užijte si legraci, takový dárek stojí za to!