Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro truhláře

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Chystá se velká rodinná oslava, na které se sejde celá rodina, a Vy byste chtěli oslnit perfektním dárkem, který by se postaral také o vhodnou zábavu? Oslavenec je truhlářem, který miluje svou práci nadevše, a rádi byste tedy směřovali dárek do této oblasti? Dárek pro truhláře nemusí být jen v podobě nářadí nebo kvalitního dřeva ke zpracování. Šikovné ruce potřebují také kvalitní péči, a kreativita truhláře se musí podpořit dobrým jídlem nebo pitím. Vyberte pro svého oslavence tedy dřevěnou bednu s tím nejlepším obsahem, a dárek máte vymyšlený raz dva! K bedně je pro muže páčidlo, kterým se musí do uzavřeného boxu dostat – prokáže tedy svou sílu i šikovnost, takže bude i trocha té vkusné legrace. Do boxu je možné dát nejrůznější dárečky, hodně oblíbené jsou ty pro milovníky masa, chilli produktů, piv z různých koutů světa nebo třeba ty plné čokolády a sladkostí.

 

 

Vybrat dárek