Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro učitele

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Dárek pro učitele na konci roku je pro Vás vždy oříškem, protože nechcete kupovat tradiční květinu a bonboniéru či čokoládu? Je Vám jasné, že květiny nemají doma v takovém množství kam dát a zvlášť, když je vyučující muž, ani se to moc nehodí. Vyberte ten nejlepší dárek pro třídního učitele na Manboxeo.cz. Najdete zde skvělé bedny pro muže, které jsou vyrobeny ze dřeva a ručně, takže originalita balení je zaručena. Jedná se také o trochu vtipný dárek, ovšem tak přiměřeně, aby se hodil i pro pana učitele. Bude k němu mít přibalené páčidlo, pomocí kterého se do dárku dostane a zjistí tak obsah bedny. Uvnitř může najít prakticky cokoli, stačí vybrat z různých témat. Je pan učitel gurmán, miluje pivo, pálivé chilli dobroty, výrobky z dobrého masa, lahodnou čokoládu nebo si potrpí spíše na sladkosti? Vyberte super dárek pro pana učitele, uděláte mu velkou radost a zaručeně zazáříte!

 

 

Vybrat dárek