DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro učitele

Dárky pro učitele na konci roku jsou pro vás vždy oříškem, protože nechcete kupovat tradiční květinu a bonboniéru či čokoládu? Je jasné, že učitel květiny nemá doma v takovém množství kam dát a ani se to moc nehodí, jelikož vyučující je muž. Vyberte proto ten nejlepší a originální dárek pro učitele na Manboxeo.cz.

Najdete zde skvělé bedny pro muže, které jsou vyrobeny ze dřeva a ručně, takže originalita balení je zaručena. Jedná se také o  zábavný dárekpro pana učitele, protože bedny Manboxeo vynikají netradičním způsobem otevírání. K dárkovým boxům je přibalené páčidlo, pomocí kterého se musí dostat dovnitř a odhalit tak obsah.

To pravé pro každého učitele

Uvnitř může najít prakticky cokoli, co má rád.  Je pan učitel gurmán, miluje pivo, pálivé chilli dobroty, výrobky z dobrého masa, lahodnou čokoládu nebo si potrpí spíše na sladkosti? Žádný problém. Dárkové balení plné poctivých a kvalitních prémiových produktů udělá radost každému. Skvělý dárek pro učitele na konci roku může být i dárková bedna s jedním z vybraných rumů, případně kvalitní whisky. Jako dárek pro třídního učitele se hodí také dárková bedna Manboxeo s páčidlem pro kafaře, aby zůstal bdělý i v dalším školním roce.

dárkové bedny

Bedny s páčidlem Manboxeo jsou vtipné dárky pro učitele, na které můžete nechat přidat třeba i společnou třídní fotografii. Vyzdobit je můžete i 3D čísly, například číslem ročníku, který právě uzavíráte, nebo 3D dřevěným přáním, kam se mu všichni ze třídy podepíšete. Vyberte skvělý a osobitý dárek pro učitele, uděláte mu velkou radost a zaručeně zazáříte!

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde