Originální dárek pro učitelku

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Před koncem školního roku máte vždy těžkou hlavu s tím, co byste mohli dát paní učitelce za dárek? Najít totiž originální dárek pro učitelku může být poměrně složité. Přeci jen paní učitelku příliš do hloubky neznáte, ovšem sami nejlépe víte, že kytice jsou jako dárek pro učitelku na konci roku trochu jako nošení dříví do lesa? Ať už chcete něco na konec roku nebo třeba jako dárek pro paní učitelku k Vánocům, určitě bychom Vám mohli pomoci. Na Manboxeo.cz totiž najdete skvělé produkty, pro ženy jsou tu speciální dárkové truhly. Ty jsou ručně vyráběné ze dřeva, a můžete je stylově nazdobit. Na truhlu lze dát fotografii, 3D číslo a patří k ní také přáníčko, které můžete vyplnit a přiložit k truhle.

Pokud vyberete truhlu, máte zajištěný originální dárek pro paní učitelku, který ji zároveň pobaví. Truhlu totiž dostane zamčenou zámečkem v podobě kabelky, který lze odemknout číselným kódem. Ten ovšem musí paní učitelka uhádnout pomocí přiložených indicií. Je možné, že se to nepodaří, a proto je zde také záchrana v podobě pilky, pomocí které lze zámeček upilovat a i tak se dostat ke skvělému obsahu truhly. A jaký obsah bude nejlepší jako dárek pro učitelku na rozloučenou? Můžete volit například bednu plnou sladkostí, dobré sladké i suché víno, mix různé kvalitní kosmetiky a mezi velmi oblíbené patří truhla s vůněmi – snad každá žena má totiž ráda svíčky, vonné tyčinky a další doplňky, které provoní domov.

Dárek pro třídní učitelku by měl být poděkováním za učení a trpělivost s dětmi během celého školního roku, takže je skvělé, když chcete být originální a darovat něco specifického. Rodiče často řeší situaci nejen řezanými květinami, ale těmi v květináčku, ovšem když se učiteli nastřádá deset či více takových kytiček, asi je nezvládne doma pořádně poskládat.