Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro zaměstnance

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Dárek pro zaměstnance nesháníte každý den, a také Vám neodchází každý den člověk, který pro firmu dělal řadu let a dělal opravu dobře? Co ovšem pro takového člověka vybrat, čím ho potěšit a říct „děkuji“? Pokud váháte, nebo vůbec nevíte, měli bychom pro Vás senzační tip na unikátní dárek. Pro muže jsou u nás připraveny senzační bedny s páčidlem. Tyto bedny jsou dřevěné a ručně vyráběné, takže skvěle vypadají a navíc budou plné dobrot, které vyberete dle chuti osoby, pro kterou dárek bude. Pro ženy jsou připraveny naopak dárkové truhly, které nemají páčidlo, ale jsou zavřeny zámečkem a jako záchrana je přiložena pilka – tu obdarovaná použije v případě, že neuhodne hádanku vedoucí k otevření zámečku. V obou případech můžete dárková balení naplnit dobrotami pro gurmány, pivem, dobrým vínem či jiným výborným alkoholem. Pro dámy jsou připraveny i balíčky kvalitní kosmetiky, čajů nebo svíček. Vyberte pro svého zaměstnance nejlepší dárek!

 

 

Vybrat dárek