Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro ženu k 25. narozeninám

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Potřebovali byste vymyslet unikátní dárek pro přítelkyni, kamarádku nebo sestru k jejím pětadvacátým narozeninám? Říkáte si, že najít ideální dárek k 25 narozeninám pro ženy není úplně jednoduché, ovšem pro temperamentní milovnici vína a dobrého jídla by se přeci mělo něco najít? Dárková Manboxeo truhla pro ženy je nápaditým kouskem, pomocí kterého překvapíte jak sestru, tak i kamarádku nebo kolegyni. Ručně vyráběné dřevěné truhly jsou speciální, protože je lze doplnit o srdíčka nebo vlastní fotky, které udělají celý produkt ještě zajímavějším a osobitějším. Navíc bude pro oslavenkyni určitě zajímavé, když se bude muset k dárku sama propracovat – existují hned dvě možnosti. Může začít hádáním kódu pomocí indicií, anebo také může upilovat zámeček přiloženou pilkou, díky čemuž se dostane k originálnímu obsahu, který sami vyberete podle jejích zálib či chutí.