Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro ženu k 30. narozeninám

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Velká rodinná oslava se chystá k příležitosti kulatin, a Vy jste dostali za úkol sehnat perfektní dárek k třicetinám pro ženu? Takové kulatiny nejsou nic malého, a je zapotřebí je řádně oslavit, a to s úsměvem. Proč kupovat jen kytici a nějaké poukazy na oblečení, na spotřebiče nebo elektroniku, když můžete zvolit něco originálního, s čím se všichni pobavíte? Naše dárkové dřevěné truhly jsou perfektní dárek k 30 narozeninám pro ženu. Můžete jí sami vybrat tu nejlepší truhlu, která je doslova TOP dárkem pro ženy i dívky nejrůznějšího věku. Výjimečný obsah zaručí její rozzářené oči a následnou radost, až zjistí, co všechno má v truhle schované.

Truhla má krásný design a i její otevírání je nápadité. Oslavenkyně totiž dostane hádanku, indicie, pomocí kterých může zjistit číselný kód k zámečku, kterým je truhlička uzamčena. A co když hádanku neuhádne? Potom přichází na řadu k využití přiložená pilka, pomocí které se musí upilovat zámeček a oslavenkyně může začít zkoumat obsah truhly.

Takový dárek ke 30tinám pro ženu bude naprosto skvělý, protože udělá velký dojem, který ke kulatinám zkrátka patří.

Vyberte dárek pro ženu k 30 v podobě truhly plné čokolády, kde se skrývají dobroty jako čokoládová tabule s pečenými mandlemi, s vanilkovou příchutí, čokoládové cookies s vanilkou, rozpustná čokoláda na špejli nebo rozpustná kostka a mnoho dalšího. Pro milovníka čokolády je to doslova ráj v truhle. Pokud je spíše sportovně zaměřená a hlídá si postavu, je tu truhla pro fitkařku, ve které jsou různé vynikající proteiny, proteinové kaše, krémy, čistící směsi či proteinové sušenky a energetické nápoje. Vybírejte podle jejích zálib a chutí, možností je opravdu mnoho a dáváme si záležet, aby se tu pro každého oslavence našlo to pravé ořechové. Veškeré produkty v truhlách mají dostatečnou trvanlivost, takže nemusíte mít z této věci strach.