Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro ženu k 35. narozeninám

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Ať už slaví narozeniny sestra, kamarádka nebo kolegyně, vždy se chcete blýsknout originálním dárkem? Zamyslete se tedy, co patří mezi jejich záliby, nebo jaké jsou oblíbené dobroty. V truhle pro ženy od Manboxeo se totiž může skrývat sada výborných potravin pro gurmánky, které nejsou úplně běžně k sehnání, ale také vysoce kvalitní kosmetika na pleť, vlasy či tělo. Nabídka je opravdu široká, takže nechybí dárky pro milovnice rumu, likérů, ovšem také bio potravin. A v čem přesně tkví originalita takového balení? Dárková truhla je vyráběná ručně, což dodá celému dárku šmrnc – tu můžete přizdobit například srdíčky nebo nějakou hezkou fotkou, aby měla oslavenkyně hezkou vzpomínku. Na truhle je zámeček, přes který se musí obdarovaná žena dostat, a to buď pomocí hádanky, ze které rozluští kód, nebo lze využít přiloženou pilku a truhlu otevřít. Vyberte ten nejlepší dárek k 35. narozeninám pro ženu.