DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ. PŘÍJEM OBJEDNÁVEK DO 6.12.2021

Originální dárek pro ženu k 40. narozeninám

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Narozeniny Vaší maminky, sestry či kamarádky se blíží a kulatiny si zaslouží pořádnou oslavu s úžasným dárkem, na které si užijete skvělou zábavu? Nekupujte tedy jen obyčejné květiny, čokoládové bonboniéry nebo poukázky na masáž. Buďte nápadití, originální a nechte oslavenkyni, aby se při rozbalování tak trochu pobavila.

Víme, že najít perfektní dárek ke čtyřicetinám pro ženu může být občas oříšek, ale když hledáte něco speciálního, určitě bychom pro Vás měli skvělou nabídku. Právě u nás seženete perfektní dárek pro ženu 40, ale samozřejmě i pro jinou věkovou kategorii. Nabízíme totiž dřevěné dárkové truhly, které jsou naplněné těmi nejlepšími dobrotami a kvalitními surovinami. Originalita dárku spočívá v tom, jak si jej oslavenkyně rozbalí. Dostane totiž zamčenou truhlu, na které je zámeček s číselným kódem. Právě číselný kód může rozluštit z přiložené hádanky, kdy se k němu může dopracovat pomocí indicií. A až v případě, že se luštění šifry nezdaří, se může žena chopit pilky a zámečku se zbavit i tak. Užijete si tedy perfektní zážitek z toho, jak se oslavenkyně úkolu chopí, a uvidíte, že bude na oslavě hned veseleji.

Vybírejte dárek k 40 narozeninám pro ženu pávě u nás a určitě nebudete litovat. Ať už chcete koupit dárek k narozeninám pro ženu 40 let v podobě luxusní kávy, výtečných čajů nebo se chcete vydat spíše cestou kvalitní kosmetiky, jsme Vám k dispozici. Mnoho žen miluje zdravou stranu a často se setkáváme také s vegetariány. Proč tedy nepotěšit oslavenkyni tímto způsobem – v truhle najde například medovou pochoutku se směsí ořechů, sušená rajčata v olivovém oleji, lahodnou citronovou marmeládu, kvalitní balzamikový ocet a chybět nesmí ani tradiční nakládané beraní rohy, v truhle najdete mnohem více lahodných potravin. Truhly jsou skvělý dárek na 40 narozeniny pro ženy, ale potěší i na Vánoce, svátky či k výročí.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde