Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 29.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro ženu k 55. narozeninám

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Sehnat originální dárek pro ženu k 55 narozeninám může být hračka, ale také pěkný oříšek. Vždy záleží na osobnosti oslavenkyně, ale věříme, že pokud se nebojí menší výzvy, určitě pro ni budou dárkové truhly opravdovým překvapením! Jak to vlastně funguje? Jednoduše na Manboxeo vyberete truhlu, která bude ideální pro oslavenkyni. Nabízí se tu box plný suchého či sladkého vína, truhla plná čokolády nebo sladkostí, truhla pro gurmánky a nezapomíná se ani na dobrý kvalitní alkohol nebo prvotřídní kosmetiku na pleť, tělo i vlasy. Každou truhlu si můžete rozkliknout, a podívat se co přesně v ní bude ukryto. Na každé truhle je zámeček v podobě kabelky, který je třeba odemknout číselným kódem – ten musí obdarovaná vyluštit z hádanky pomocí indicií, a pokud by se jí to náhodou nepovedlo, může zachránit situaci a pomocí pilky otevřít truhlu. V tu chvíli se můžete těšit na nadšený výraz, který se vykouzlí na tváři spolu s úsměvem.