Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro ženu k 60. narozeninám

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Kulatiny jsou vždy velké jubileum, a zvlášť dárek k šedesátinám pro ženu by měl mít úroveň. Přemýšleli jste dlouho, co byste mohli vybrat a vždy jste nějak skončili u dárkového koše, ze kterého by měla radost? Pokud byste stáli o originálnější provedení, které zaujme nejen oslavenkyni, ale také rozzáří celou oslavu, určitě bychom rádi nabídli naše nápadité dárkové truhly. Bude to perfektní dárek k 60 pro ženu, a uvidíte, že si v široké nabídce najdete to pravé ořechové. Ať už má ráda rumy, hruškovice, sladké likéry nebo si mimořádně potrpí na výbornou čokoládu, pak jste tu na správném místě. Vše je dobře schováno v zamčené ručně vyráběné truhle. Do té se může dostat pomocí uhodnutí hádanky, nebo také pomocí přiložené pilky, kterou může použít jako záchranu, kdyby se hádanka nepodařila rozluštit. Buďte to právě Vy, kdo vybere ten nejlepší dárek k 60 narozeninám pro ženu, kterou máte rádi a záleží Vám na tom, aby měla radost.