Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro ženu k 65. narozeninám

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Máte ve svém okolí ženu, která slaví krásných 65 let? Na svůj věk ovšem vůbec nevypadá, ani se tak necítí a Vy byste chtěli oslavu oživit nějakým super dárkem? Kupte ideální dárek k 65 narozeninám pro ženu. Je pravdou, že zakoupenými balíčky sprchových gelů nebo sušeného ovoce příliš dojem neuděláte, ovšem taková Manboxeo dárková truhla, tak umí zamíchat kartami! A proč? Jednak je zde velmi široký sortiment, ze kterého lze vybírat obsah truhly – od vína, přes čokoládu, sladkosti, kosmetiku až po výtečné delikatesy pro gurmány nebo různé druhy likérů a dobrot k nim. A dalším důvodem je to, že se oslavenkyně bude muset pro svůj dárek trochu nadřít – musí buď uhádnout kód podle indicií, čímž si odemkne zámeček, anebo musí zámek přepilovat a prokázat tak svou zručnost. V každém případě to bude legrace pro všechny na oslavě, a určitě si takový dárek všichni užijete. Pokud budete chtít samotnou truhlu nazdobit, můžete přidat srdíčka, nebo například fotky, které se budou skvěle vyjímat.