Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 22.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro ženu k 70. narozeninám

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Vymyslet dárek pro ženu k 70 narozeninám by se mohlo zdát jako maličkost, protože obchody toho přeci dnes tolik nabízejí. Většinou se ale jedná o fádní dárkové kazety, neosobní kosmetické balíčky či podobné kousky. Pokud chcete něco opravdu speciálního, doporučujeme Manboxeo truhly pro ženy, ze kterých bude mít radost každá slečna, žena i dáma. Vyberte ze širokého sortimentu dárek k 70 narozeninám pro ženu právě mezi našimi truhlami se zámečkem. V čem tkví originalita? Truhla je ručně vyráběná a je na ní zavěšen speciální zámeček ve tvaru kabelky – ten musí obdarovaná odemknout pomocí hádanky, a pokud se jí to nepodaří, pak může použít pilku, kterou se zámečku zbaví a může si i tak užít perfektní odměnu. Zamyslete se tedy nad tím, co oslavenkyně miluje. Mezi velmi oblíbené truhly patří ta pro vinařky, milovnice kávy, nejrůznějších známých likérů, ale v sortimentu nechybí ani kousky pro gurmánky nebo milovnice vlasové kosmetiky.