Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro ženu k 85. narozeninám

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Na první pohled by se mohlo zdát, že byste měli shánět něco konzervativního, ovšem Vaše babička rozhodně na svůj věk nevypadá a je tak vitální, že byste si sami přáli být takoví v jejím věku? Pokud chcete dát originální dárek babičce k 85 narozeninám, rádi bychom Vám nabídli nějakou dárkovou truhlu s obsahem, který si sami vyberete z nejrůznějších témat. Stačí se zamyslet, co má oslavenkyně ráda. Někdo je gurmán, někdo miluje například Fernet, Becherovku či Metaxu, a pro někoho je tou nejlepší volbou tělová či pleťová kosmetika. Vybírejte z mnoha možností přesně to, co bude pasovat k Vaší babičce a čím ji opravdu ohromíte. A proč je vše v truhle? Oslavenkyně se do ní musí dostat sama – dostane hádanku a pomocí indicií by se jí mělo podařit otevřít zámeček, a jako záchranná možnost je zde pilka, kterou je možno truhlu také otevřít. Vše je krásně dárkově zabaleno, a nechybí ani přáníčko.