DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro ženu k narozeninám a svátku

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Potřebovali byste super tip na dárek pro ženu? Dlouhou dobu totiž hledáte dárek k narozeninám pro ženu, kterým byste ji potěšili a postarali se tak o skvělou oslavu i narozeninové překvapení? Nejste si jisti, jaký dárek pro ženu byste měli koupit, aby byla skutečně spokojena? My ovšem víme, co je perfektní originální dárek pro ženu! Dárková dřevěná truhla s pilkou, ve které se může skrývat prakticky cokoli, co vyberete. Pro někoho je ideálním obsahem kosmetika, káva nebo čaj, lahodné Prosecco či chilli dobroty. Jisté je jen to, že dárek pro ni musí být dokonalý. Tato truhla se bude skvěle hodit i jako dárek k svátku pro ženu.

Vypadá naprosto skvěle, protože je ručně vyráběná z kvalitního dřeva. Abyste udělali perfektní dojem, můžete truhlu ještě nazdobit 3D čísly, vlastní fotkou nebo třeba srdíčky. Jedná se také o romantický dárek pro ženu, protože muž může vybrat například lahodnou čokoládu či bednu s výborným vínem, které žena tolik miluje – zkrátka ten nejlepší dárek pro ženu. Nezáleží na tom, zdali potřebujete dárek pro mladou ženu nebo spíše dárek pro slečnu, truhla dokáže okouzlit a potěšit všechny věkové kategorie. Vybírat můžete podle oblíbených chutí a zálib oslavenkyně, což půjde opravdu dobře, když osobu znáte. Truhla je jednoduše vhodný dárek pro ženu každého věku.

Podle Vašich představ by měl být dárek pro ženu k narozeninám zároveň také vtipný dárek k narozeninám pro ženu? Potom to truhla rozhodně splňuje. Její rozbalování je totiž parádní zábavou, kterou si užije nejen oslavenkyně, ale také všichni přítomní hosté. Oslavenkyně se totiž musí do truhly sama probojovat. Jednou z možností je zjistit kód zámečku v podobě kabelky z hádanky, pokud se povede šifra rozluštit. Pokud by se to nezdařilo, přichází na řadu pilka, která je také součástí balení. Právě tou musí žena přepilovat zámeček a dostane se přímo ke svému dárku. Uvidíte, že při pilování by se napětí dalo doslova krájet, jak bude oslavenkyně zvědavá.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde