Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro ženu k promoci

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Perfektní dárek by se měl vyznačovat tím, že oslavence nebo obdarovaného potěší a především překvapí. Můžete vybírat tradiční dárky, kterými jsou lahve alkoholu, knihy nebo nějaké dárkové kazety, ovšem nikdy tím neuděláte takový dojem, jako když vyberete dárkovou truhlu na Manboxeo.cz! Taková truhla plná těch nejlepších produktů bude opravdu originální dárek k promoci pro ženu. Skvělé je, že se do truhly musí dostat sama. Buď rozluští hádanku, která ji dovede ke kódu, pomocí kterého se jí podaří otevřít zámeček bez poškození, nebo se pustí do práce rukama, a bude se ke svému dárku muset propilovat. Obě varianty jsou super, protože si užijete spousty legrace. Na výběr máte poměrně hodně variant, takže jistě najdete to pravé i pro svou oslavenkyni. Ať už miluje víno, pivo, čokoládu, výborné čaje, domácí cider nebo si potrpí na raw či bio stravu, máme Vám co nabídnout.