Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro ženu k Vánocům

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Každý rok si tak trochu lámete hlavu s tím, co byste měli pořídit za dárečky? Pro děti vždy vymyslíte něco dohromady, nebo se poradíte, pro přátele zvládne většinou vybrat žena něco sama, ale najít originální dárek pro ženu k Vánocům je pro Vás někdy trošku problém? Naprosto tomu rozumíme, jelikož člověk v obchodech potkává samé typické kousky – kabelky, knihy, boty a nepřeberné množství kosmetiky. Nápadité dárky jsou ale v kurzu, a udělat ženě radost a ještě ji pobavit, to je opravdu umění. Na Manboxeo jsou k dispozici dárkové truhly pro ženy, ve kterých se skrývají ty nejkvalitnější dobroty z různých koutů světa. Je Vaše žena vinařka? Má raději suché nebo sladší víno? Jsme připraveni na obě varianty, a samozřejmě se může v bedně skrývat i lahodné Prosecco s dalšími dobrotami. Nezapomínáme ani na klasiku v originálním balení – truhla plná čokolády totiž okouzlí jistě každou dámu.