Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

 Originální dárek pro ženu k výročí

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Máte problém najít originální dárek pro ženu k výročí? Stále Vás napadají dokola ty samé věci, jako jsou boty, nějaké oblečení, šátek nebo třeba kabelka, ovšem připadá Vám, že jí takové věci kupujete každý rok? Zkuste to změnit a překvapte ji něčím originálním a nápaditým.

Pokud máte ženu se smyslem pro humor, určitě neprohloupíte, pokud si vyberete super dřevěnou truhlu plnou překvapení. Do té se bude muset dostat pomocí vlastní šikovnosti – může buď rozluštit hádanku podle indicií, a v případě úspěchu tak jen otevřít zámeček. A pokud by neuspěla, může využít přiložené pilky a zámeček upilovat. A jaké dobroty se mohou skrývat uvnitř? Vyberte podle jejích chutí nebo zájmů – ať už miluje Baileys, víno, sladkosti nebo třeba opravdu kvalitní kosmetiku, to vše může dostat. Ve zcela originálním balení, se zábavou jako bonusem. Buďte ideálním mužem, který ji potěší.