Originální dárek pro novomanžele

Svatba patří k nejkrásnějším okamžikům života. A taková událost si samozřejmě zaslouží i perfektní a jedinečný dárek. Chystáte se na svatbu někoho blízkého, a tak na internetu hledáte ty nejlepší dárky pro novomanžele? Nebo chcete nově sezdaný pár potěšit i jen tak, na dálku? Žádný problém. V nabídce našeho e-shopu najdete výjimečný svatební dar pro každého.

Lepší než zametání střepů

Opravdu jedinečný dárek pro novomanžele bude luxusní dárková svatební bedna. Její výjimečnost spočívá především v prémiovém obsahu a zábavném způsobu otevírání. Dárkový box je totiž vybavený dvěma páčidly – modrým pro ženicha a růžovým pro nevěstu. Novomanželé musí její obsah společnými silami vypáčit. Bedna Manboxeo je rozdělená přihrádkou na dva oddíly. Do jednoho se vkládají blahopřání novomanželům připraveným otvorem, v druhé části se pak nachází samotný obsah.

A co bude uvnitř? Vše, co novomanželé budou potřebovat. Uvnitř najdou prémiové prosecco s ovocnými tóny, nádherně zdobené skleničky pro nevěstu i ženicha, luxusní pralinky se šampaňským a humornou příručku pro šťastné a spokojené manželství.

Dárek přesně na míru

Pokud byste si představovali jako svatební dar pro novomanžele jiný obsah, ani to není problém. Dárková bedna s páčidly má totiž i prázdnou verzi, která vám přijde nezatlučená a s přiloženými hřebíky. Do ní si pak můžete umístit libovolný obsah, bednu zatlouci a darovat novomanželům.

Svatební bedna Manboxeo je navíc ozdobená veselým motivem, orazítkovaná srdíčky a můžete na ni nechat zdarma umístit také fotografie novomanželů. Samozřejmostí je i osobní vzkaz, který bednu doplní. Doprava na takovýto dárek pro novomanžele je rovněž zdarma. Můžete ho nechat doručit třeba i přímo novomanželskému páru, pokud se svatby nebudete osobně účastnit.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde