DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Vánoční dárky pro děti

Letos své děti můžete opravdu překvapit. A nemusíte přitom zdlouhavě vymýšlet, co jim Ježíšek přinese. Máme pro vás skvělé tipy na vánoční dárky pro děti, které jim oči rozsvítí nadšením a které si na první pohled naprosto zamilují.

Vybrat dárek

Sortiment e-shopu Manboxeo.cz se totiž rozrostl o Kidboxeo – nové prémiové bedny a truhly pro děti. A protože děti jsou od přírody zvědavé, je toto dárkové balení pro ně přesně to pravé. Dárková bedna Kidboxeo je totiž opatřená stylovým modrým páčidlem a kluci si ji musí vlastními silami otevřít. A protože kluci si s nářadím většinou dobře rozumí, bude je takové otevírání určitě bavit. Kidboxeo byste určitě měli zařadit na seznam mezi vánoční dárky pro děti.

Dívky naopak musí místo svalů zapojit hlavu. Dárková truhla Kidboxeo je zamčená na zámek a dívka musí vyluštit indicii, aby ho dokázala otevřít. Obtížnost indicie můžete volit podle věku dívky.

Nejen dárky pro malé děti, ale i dárky k Vánocům pro teenagery vyberete podle následujícího návodu:

Sháním dárek pro malého kluka

Pokud se chlapec zhlédl v příbězích o čarodějnickém učni, určitě pro něj nebude lepší dárek než bedna s páčidlem Harry Potter Kidboxeo. Je plná tematických doplňků, najde v ní pohyblivou figurku skřítka Dobbyho a spoustu dobrot z čarodějnického světa.

Stejnou radost mu určitě udělá Star Wars Kidboxeo, box s páčidlem pro všechny fanoušky Hvězdných válek. Najdou v ní své oblíbené hrdiny i záporáky a k tomu spoustu netradičních skvělých sladkostí.

Pokud vám doma roste paleontolog či archeolog, věnujte mu dárkový box plný dinosaurů. Čeká ho zábava v podobě odkrývání kosterních pozůstatků a sestavování těch nejznámějších dinosaurů.

A u žádné generace navíc neuděláte chybu s Kidboxeo plným dobrot. Které dítě by nemělo rádo sladkosti? Je tedy plné skvělých západních pamlsků a děti si ho okamžitě zamilují. Jako vánoční dárek pro děti je prostě ideální.

Sháním dárek pro většího chlapce

Vybírat dárky k Vánocům pro teenagery není nic jednoduchého. Větší kluci si ale často rádi hrají třeba na policisty. I proto na ně čeká prémiová bedna s páčidlem s NERF pistolemi, LEGO stavebnicí policejního auta i kovovým modelem Mustangu GT. Pro ty, kteří rádi hrají různé hry, může pod stromečkem čekat Kidboxeo plné her. Najdou v něm společenské logické hry, zábavnou jengu a samozřejmě spoustu výborných sladkostí.

A pro ty přemýšlivé bude ideální dárek Kidboxeo plné hlavolamů. Tato bedna s páčidlem obsahuje různé typy hlavolamů, které pořádně otestují jejich trpělivost a důvtip. Dárkové balení obsahuje hlavolamy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé a pravé přeborníky.

Sháním dárek pro malou dívku

Zhlédla se vaše malá dívenka v populárních L.O.L. Surprise panenkách? Jsou třpytivé, stylové a velmi osobité. Pak bude velmi nadšená z dárkového Kidboxeo s tematickými doplňky, třpytivou pokladničkou a originálním puzzle.

Pokud má ale raději Ledové království, i pro ni máme skvělý vánoční dárek. Frozen dívčí Kidboxeo je dárková truhla s Funko POP! figurkou Elsy, krásným náhrdelníkem a spoustou lahodných sladkostí.

A pokud si ráda hraje na princeznu, určitě ji potěší Dívčí Kidboxeo s Disney princeznami, kde kromě oblíbené mořské víly Ariel najde také třpytivou korunku s hůlkou a kreativní sadu pro pískování obrázků. Vánoční dárky pro děti Kidboxeo jsou ty nejoriginálnější dárky, které můžete svým dětem pořídit.

Sháním dárek pro větší dívku

Větší slečny už si s panenkami třeba hrát nechtějí, je tak třeba přemýšlet nad jinými dárky k Vánocům pro teenagery. Roztomilým jednorožcům ale neodolá žádná z nich! Stylové jednorožčí doplňky jako sešit, propisku s bambulí, lesk na rty a hrneček si s sebou může brát třeba i do školy.

Chybu ale rozhodně neuděláte ani s dívčím Kidboxeo plným dobrot. Dárek pro dívky je plný sladkostí z celého světa, které jen tak někde neochutná.

Už víte, jaký dárek k Vánocům pro děti vyberete?

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde