Zážitkové dárky

Určitě si mnohdy lámete hlavu nad tím, jaké překvapení připravíte pro své nejbližší v případě, že se blíží jejich slavný narozeninový den, výročí nebo jiná příležitost pro oslavu. Zážitkové dárky - pokud nechcete kupovat zbytečnosti a nechcete svého manžela či sestru odbít jen bonboniérou a tak zvaným "lapačem prachu", měli bychom trochu zapřemýšlet a podívat se po něčem, co by vzbudilo v oslavenci nejen zvědavost, ale zároveň vzrušení a emoce.  Řeč je o zážitkových dárcích, které jistě sklidí úspěch a to nejen u rodičů, ale také u jedinců mladších ročníků, protože takový dárek je něco, na co mohou dlouho vzpomínat. A v některých případech možná tak splníte někomu jeho sen!

Zážitky se v posledních letech staly doslova hitem mezi dárky všeobecně a můžeme je darovat nejen k výročí nebo narozeninám, ale jsou jistě vhodné i pro kolegy, kteří se třeba chystají na zasloužený důchodový odpočinek. Ne neděste se! Důchodce v současné moderní době nemá jen podobu starého člověka o hůlce. Dnešní důchodce je velmi vitální a společenský člověk, který chce ještě něco vidět, něco zažít a tak dárek v podobě letu balónem nebo dokonalou lekcí golfu, jsou jistě na místě a sklidí tak úspěch.

Co se týká zážitkových dárků pro ty, co mají rádi spíše informace, rádi se vzdělávají a mají chuť se učit novým věcem, jsou připraveny nejrůznější kurzy, které nabízejí svým návštěvníkům skvělou zábavu při učení některého ze světových jazyků nebo se v tomto případě mohou naučit připravovat čínskou kuchyni. Nabídek takovýchto zážitkových dárků je mnoho a stačí jen vědět, po čem oslavenec vlastně touží, co by chtěl zažít nebo co by si rád vyzkoušel, ale neměl k tomu nikdy příležitost.

U dárků tohoto formátu jde vždy o emoce. Při rozbalování tak můžete pozorovat, jak se oči našeho bratra, maminky nebo nejlepší přítelkyně rozzáří a zalijí slzami dojetí, když zjistí, cože to vlastně dostali. Měsíční kurz španělštiny v Barceloně, bungee jumping, vyhlídkový let balónem, jízda v nádherně červeném Ferrari, let stíhačkou, kde se nám až tají dech, ale přitom máte neskonale dobrý pocit, že jste v kokpitu moderního stroje, kdy si můžete připadat jako superhrdina mezi oblaky, ale může to být i luxusní wellness pobyt v Tatrách, kde načerpáte energii a sílu do dalšího pracovního týdne. Lze vybírat z velkého počtu nabídek, které mají ve svém portfoliu nejrůznější firmy na zážitky. Zážitkové dárky se tak stávají prakticky běžnou součástí narozeninových oslav a jsou zároveň i plnohodnotnou alternativou tradičního "pevného" dárku, kterým se zrovna nemusíte trefit. Vybírat ale i tyto dárky musíme tak trochu s opatrností, protože bohužel ne všichni mají pro tento druh dárku pochopení.  Jestliže jste si dlouhá léta mysleli, že váš tatínek, který miluje letadla a má doma několik modelů, které si rád slepil, by rád jednou sám vzlétl do oblak, nemusí to být vždy pravda. Tatínek sice miluje letadla, ale z létání má doslova strach. Takže tady by se hodil spíše dárek v podobě dokonalé jízdy v nablýskaném Ferrari.

Zážitkové dárky dokážou tedy splnit sen mnoha lidem, kteří toužili po něčem vzrušujícím, po něčem, co by je dokázalo doslova zvednout ze židle. I takový nádherný výhled z vrcholu Eiffelovi věže v Paříži dokáže udělat lidem neskonalou radost. Řiďte se svými vlastními úsudky, myslete na to, že obdarovaný bude mít dlouho na co vzpomínat.

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!