DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Zážitkové dárky

Určitě si mnohdy lámete hlavu nad tím, jaké překvapení připravíte pro své nejbližší v případě, že se blíží jejich slavný narozeninový den, výročí nebo jiná příležitost pro oslavu. Zážitkové dárky - pokud nechcete kupovat zbytečnosti a nechcete svého manžela či sestru odbít jen bonboniérou a tak zvaným "lapačem prachu", měli bychom trochu zapřemýšlet a podívat se po něčem, co by vzbudilo v oslavenci nejen zvědavost, ale zároveň vzrušení a emoce.  Řeč je o zážitkových dárcích, které jistě sklidí úspěch a to nejen u rodičů, ale také u jedinců mladších ročníků, protože takový dárek je něco, na co mohou dlouho vzpomínat. A v některých případech možná tak splníte někomu jeho sen!

Zážitky se v posledních letech staly doslova hitem mezi dárky všeobecně a můžeme je darovat nejen k výročí nebo narozeninám, ale jsou jistě vhodné i pro kolegy, kteří se třeba chystají na zasloužený důchodový odpočinek. Ne neděste se! Důchodce v současné moderní době nemá jen podobu starého člověka o hůlce. Dnešní důchodce je velmi vitální a společenský člověk, který chce ještě něco vidět, něco zažít a tak dárek v podobě letu balónem nebo dokonalou lekcí golfu, jsou jistě na místě a sklidí tak úspěch.

Co se týká zážitkových dárků pro ty, co mají rádi spíše informace, rádi se vzdělávají a mají chuť se učit novým věcem, jsou připraveny nejrůznější kurzy, které nabízejí svým návštěvníkům skvělou zábavu při učení některého ze světových jazyků nebo se v tomto případě mohou naučit připravovat čínskou kuchyni. Nabídek takovýchto zážitkových dárků je mnoho a stačí jen vědět, po čem oslavenec vlastně touží, co by chtěl zažít nebo co by si rád vyzkoušel, ale neměl k tomu nikdy příležitost.

U dárků tohoto formátu jde vždy o emoce. Při rozbalování tak můžete pozorovat, jak se oči našeho bratra, maminky nebo nejlepší přítelkyně rozzáří a zalijí slzami dojetí, když zjistí, cože to vlastně dostali. Měsíční kurz španělštiny v Barceloně, bungee jumping, vyhlídkový let balónem, jízda v nádherně červeném Ferrari, let stíhačkou, kde se nám až tají dech, ale přitom máte neskonale dobrý pocit, že jste v kokpitu moderního stroje, kdy si můžete připadat jako superhrdina mezi oblaky, ale může to být i luxusní wellness pobyt v Tatrách, kde načerpáte energii a sílu do dalšího pracovního týdne. Lze vybírat z velkého počtu nabídek, které mají ve svém portfoliu nejrůznější firmy na zážitky. Zážitkové dárky se tak stávají prakticky běžnou součástí narozeninových oslav a jsou zároveň i plnohodnotnou alternativou tradičního "pevného" dárku, kterým se zrovna nemusíte trefit. Vybírat ale i tyto dárky musíme tak trochu s opatrností, protože bohužel ne všichni mají pro tento druh dárku pochopení.  Jestliže jste si dlouhá léta mysleli, že váš tatínek, který miluje letadla a má doma několik modelů, které si rád slepil, by rád jednou sám vzlétl do oblak, nemusí to být vždy pravda. Tatínek sice miluje letadla, ale z létání má doslova strach. Takže tady by se hodil spíše dárek v podobě dokonalé jízdy v nablýskaném Ferrari.

Zážitkové dárky dokážou tedy splnit sen mnoha lidem, kteří toužili po něčem vzrušujícím, po něčem, co by je dokázalo doslova zvednout ze židle. I takový nádherný výhled z vrcholu Eiffelovi věže v Paříži dokáže udělat lidem neskonalou radost. Řiďte se svými vlastními úsudky, myslete na to, že obdarovaný bude mít dlouho na co vzpomínat.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde