Dárek k promoci

Dokončení vysoké školy je jedním z milníků našeho života. Získání diplomu je velmi vážený a radostný okamžik, ale zároveň se zde pocit smutku, když se studenti loučí s univerzitou, která je spojena s tolika příjemnými chvilkami.

Během školní docházky je učitelé podporovali, sdíleli své znalosti, snažili se pomáhat, proměňovali vzdělávací proces v jednoduchou a příjemnou činnost. Chceme-li darovat nějaký dárek k promoci, znamená to poděkovat za úsilí, snahu a zdárné dokončení studia. Výběr dárku je třeba brát zodpovědně. Proto bychom si měli uvědomit, co by novopečeným inženýrům, magistrům, docentům i bakalářům udělalo radost.

Ovšem nemusí jít jen o studenta, kterého chceme obdarovat. Dárek za svou přízeň, předání znalostí a trpělivost mohou dostat i naši profesoři, kteří nás velice rádi všechny vidí na společné fotografii, která znamená památku na celý život. Velkým dárkem bude, který jistě takového profesora potěší, bude jistě  filmový projektor. V tomto případě zde může svůj výklad vizuálně předat studentům, kde  může prezentovat materiál, ukázat videa a podobně. Může to být také kvalitní tiskárna, protože během práce musí profesoři tisknout a skenovat velké množství informačního nebo studijního materiálu. Pokud je jejich tiskárna nebo skener zastaralý, tento dárek jim jistě zjednoduší práci.

Absolvování univerzity je nezapomenutelný okamžik, kdy se student stane odborníkem, obhájí diplom a vstoupí do samostatného života pro dospělé. Tady mu můžeme trochu zpříjemnit ten krok do dospěláckého života tím, že mu darujeme dárek k promoci, který na jeho tváři vykouzlí úsměv a přitom jej bude tak trochu nahlodávat zvědavost. Firma Manboxeo.cz přišla na trh s vynikajícím nápadem velmi dokonalého originálního dárku, který má doslova všestranné využití. Člověk má odjakživa rád všelijaké pochoutky a laskominy, takže naše chuťové pohárky si jistě vždy přijdou na své, a tak taková dokonalá francouzská terina s brusinkami nebo silná jemně mletá brazilská káva či vynikající jahodový džem s bylinkami může být pro mnohé jedince skvělým potěšením třeba pro nevšední snídani. Dřevěné bedýnky firmy Manboxeo.cz obsahují přesně takové a ještě lepší delikatesy, které všem obdarovaným zvednou náladu.

Boxy jsou určeny nejen pro muže, ale i pro ženy a jsou to dalo by se říci vylepšené dárkové koše nebo lépe řečeno dárkové koše budoucnosti. Žádné mašle ovšem nehledejme. Nejde o to, mít na takovém dárku největší mašli. Jde o moment překvapení, o jedinečnost okamžiku. Dárkové bedýnky jsou určeny všem, kdo miluje dokonalé a jedinečné pití, venezuelské rumy vysoké kvality, speciality pro " masožravce", kde si mohou pochutnat na křepelce ve vlastní šťávě, na králíkovi pečeného s bůčkem a delikátní nakládanou zeleninou, ale v nabídce najdeme i něco pro ty, kdo tráví svůj čas v posilovně. Sušené maso a jiné proteinové potraviny jen tak nikde neuvidíme a pokud je oslavenec právě příznivcem tohoto zdravého životního stylu, není co řešit. Zkrátka, všechny dřevěné boxíky mají jistě co nabídnout a vybere si určitě každý. Originalitu takovému dárku dodává nejen jeho "dřevěné  balení", ale také způsob otevírání. Jako součást balení je k bedýnce přibaleno speciální páčidlo, kterým si oslavenec musí bednu doslova vypáčit. Jako dárek k promoci, to je ideální. Jinak by se ani nedozvěděl, co je vlastně uvnitř. A že je lidská zvědavost opravdu veliká, to víme všichni.

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!