• Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 21.10.2019
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o bedny a truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2020 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)

Dárek pro muže k vánocům

darek-pro-muze

Vybrat dárek

 

Vybírat dárek pro muže k vánocům teď v létě může vybírat jen blázen. Ovšem zdání klame. Je sice ještě dost času přemýšlet nad vánoční výzdobou, ale hloubat nad tím, jaké překvapení přichystat pro své blízké nebo svého přítele je vhodné už teď. Nechceme přece, aby byl zklamaný nejen on, ale i vy. Vánoční atmosféra by byla ta tam. Několik dobrých rad pro vás určitě máme.

Inspirace

Načerpat inspiraci na dárek pro muže k vánocům můžeme například na internetu. Je přímo zahlcen nejrůznějšími tipy nejen na dárky, ale i na zboží všeho druhu. Abychom se trefili do toho pravého, je třeba vědět, jaké má váš muž nebo přítel koníčky a záliby, čím by jsme mu  udělali opravdu radost. Nejde nám přece o to, aby se dárek stal jen lapačem prachu na policích. Velký úspěch stále mají zážitkové dárky ve formě letu balonem, adrenalinové jízdě na vodním vleku či pánská jízda na raftingu. Tady se fantazii meze nekladou. Muži jsou ale také velcí gurmáni a nabízí se zde i možnost nějakého kulinářského kurzu.

Pokud si přece jenom nejsme jisty, že dárek bude to pravé, neházejme flintu do žita. Klidně se ho na rovinu zeptejme, co by mu udělalo radost a my si to pak přebereme o obrazu svému.

Správný výběr

My ženy máme daleko větší cit na výběr dárků a to nejen pro muže. Snažíme se, aby obdarovaný měl radost a chceme vidět nadšená v jeho tváři. Dárek pro muže k vánocům je jedna z možností, jak každoročně ukázat, že jsme v tom opravdu prvotřídní. Nejenže sledujeme módní trendy a víme tak, co se nosí, ale své drahé protějšky bychom měli znát dokonale. Víme, jaké má záliby a že po sportovní stránce se věnuje cyklistice. Proto mu určitě nebudeme balit pod stromeček fotbalový míč nebo lyže.

Dárek na poslední chvíli

Vybrat dárek

Jenže aby to nebyla jen samá chvála, najdou se i odbornice, které i takovou záležitost nechávají na poslední chvíli. Co teď? Obchodní domy již mají vyprodáno nebo jsme nesehnali to, co jsme zrovna chtěli. Stát se může také situace, kdy nás zradí přepravní společnost. Není to ale důvod k panice. Vždy se najde řešení, které nám zachrání kůži. Možná to nebude přesně podle našeho plánu, ale přece si nezkazíme vánoce! Zapomeňme ovšem na otřepané a fádní kosmetické balíčky. Jsou sice celkem praktické, ale velkou slávu  z toho neuděláme.

Maličkosti, na které nesmíme zapomenout

Existují ovšem zdánlivé maličkosti, na které bychom určitě neměli zapomenout. Jsou to především cedulky s cenou dárku. Není přece důležité, kolik dárek vlastně stál. Může to být třeba jen 150 korun a udělá radost stejně, jako dárek za 2000. Chlapi obecně vzato jsou dost ješitní a zjištění, že jeho dárek stál právě jen 150 korun by mohlo přece jen vyvolat úšklebek na jeho tváři.

Připravme se raději na tyto situace dopředu. Mějme záložní plán a budeme mít tak jistotu, že dárek pro muže k vánocům bude tím nejlepším. Vánoce si tak společně náramně užijeme a budeme se těšit na ty další.

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
75 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 75 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
  • + Nemám co dodat-naprostá spokojenost,skvela komunikace,skvele dodání a radost obdarovaného k nezaplaceni
5 z 5
S nákupem jsem velmi spokojená. Bedna byla doručena hned druhý pracovní den. Uvidíme, zda bude spokojen i manžel na Vánoce :) Moc děkuji!
5 z 5
Netradiční věnování kvalitních dobrot, udělalo radost :))
  • + rychlost
  • + kvalita produktů
  • + originální dárek