• Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 21.10.2019
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o bedny a truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2020 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)

Dárek pro přítele k vánocům

darek-pro-muze

Vybrat dárek

 

I když je zima ještě daleko a vánoce vlastně taky, už teď bychom měli alespoň malinko uvažovat o tom, čím potěšit své blízké. Dárek pro rodiče nebo pro babičku se asi vybírá snadněji než dárek pro svou drahou polovičku. Pokud žijeme tedy ve vztahu a chceme dárek pro přítele k vánocům ten nejlepší, musíme tak trochu prozkoumat, co by mu udělalo radost. Může to být jen zdánlivá maličkost, která ho potěší, ale bude rád.

Vybírání bez trápení

Nemusíme nutně obíhat všechny obchodní domy, abychom koupili dárek pro přítele k vánocům. Můžeme to udělat chytře. Buď s ním zajdeme do obchodu sami s tím, že potřebujete poradit a při té příležitosti máme možnost prozkoumat, co by se mu asi tak líbilo a co naopak nikoliv. Nebo můžeme chvíli brouzdat na internetu a shánět originální dárek tam. Tady ovšem nemáme záruku toho, že se to partnerovi zamlouvat a navíc si vybraný dárek nemůžeme takříkajíc „osahat“. Internet ale nabízí velké množství zboží všeho druhu od elektroniky přes knihy a manžetové knoflíčky, až po zahradní nářadí či disky na pneumatiky. Takové chlapské věci musejí být hlavně vidět. I když jsou třeba menší, musejí udělat zkrátka dojem a to nejen na první pohled.

Zboží kam se podíváš

Dnešní trh je doslova přehlcen nejrůznějšími druhy zboží a v předvánočním čase se obchodníci předhánějí, co nabídnou zákazníkovi lepšího, za lepší cenu a s lepším dárkem navíc. Tady pozor nejen na kvalitu zlevněného zboží, ale i na náš výběr.

Značkové oblečení, sportovní potřeby, elektronika nebo vybavení pro jeho plechového miláčka, to a ještě mnohem víc plní regály supermarketů a obchodních domů. Na nás je, abychom vybrali opravdu ten nejlepší. Snadněji se nám bude vybírat dárek, jestliže náš přítel má nějakého koníčka, kterému se věnuje ve volném čase.

Vybrat dárek

Čemu se raději vyhnout

Vybírat dárek k vánocům pro přítele ale není někdy jen tak. Je třeba se určitě vyhnout jistým dárkům, které ho spíš rozladí nebo dokonce urazí. Dávno již odzvonilo „měkkým“ dárkům tipu ponožky a jim podobným. Pozor také na obálky s hotovostí. Mohlo by to spíš vypadat, jako že vám na příteli nezáleží ať si koupí, co chce sám. Pozor bychom si měli také dát na drahou elektroniku, v tomhle případě by nám mohl přítel říct, že by chtěl za tu cenu jiný model. Poradit se není nikdy na škodu.

Pokud si ale opravdu nevíme rady, můžeme se zeptat přátel nebo rodiny. Ti nám vždy jistě ochotně poradí i to, co jsme možná ani nevěděli. Navíc bychom si měli uvědomit, že vánoce jsou svátky klidu a rodinné pohody. Takže lámat si hlavu s dárky není opravdu nutné. Někdy potěší jen drobnost, která udělá stejnou radost, jako dárek, který jsme vybírali již v létě.

Poslední naděje

Jestliže ovšem stále tápete nad tím, jaký dárek k vánocům pro přítele zvolit, jednoduše se ho zeptejte. Nebude to sice žádné překvapení ani žádná originalita a navíc se asi budete cítit trochu mizerně, ale je to mnohem lepší řešení, než koupit něco, z čeho nebude mít žádnou radost nebo co za pár týdnu náhodou objevíte na dně skříně.

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
75 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 75 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
  • + Nemám co dodat-naprostá spokojenost,skvela komunikace,skvele dodání a radost obdarovaného k nezaplaceni
5 z 5
S nákupem jsem velmi spokojená. Bedna byla doručena hned druhý pracovní den. Uvidíme, zda bude spokojen i manžel na Vánoce :) Moc děkuji!
5 z 5
Netradiční věnování kvalitních dobrot, udělalo radost :))
  • + rychlost
  • + kvalita produktů
  • + originální dárek