DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Vánoční dárek pro přítele tak trochu jinak

My ženy kupujeme dárky pro své blízké rády a máme o tom přehled. Můžeme vybírat narozeninový dárek pro svého otce, dárek k svátku pro babičku nebo vánoční dárek pro přítele a nikdy nám to nezkazí radost. Umíme vnímat, umíme dobře vybírat, zkrátka většinou se správně trefíme do vkusu. A muži to také vždy náležitě ocení. Dokonce si pamatujeme i to, co jsme obdarovanému daly loni, a tak se nám nemůže stát, že mu letos koupíme stejný dárek. Na vybírání máme sice ještě dostatek času, ale shánět něco na poslední chvílí není zrovna ideální. A hlavně to nám ženám není nijak podobné. Vždy máme něco v zásobě, nějaký záložní plán.

 

Muži většinou chtějí praktické dárky

Zatímco ženy vyžadují spíše originalitu spojenou s romantikou, muži uvažují spíše prakticky. Pro ně je dárek jako například zahradní gril nebo sada pneumatik na plechového miláčka dokonalým dárkem. Radost pak má nejen přítel, ale i my, protože jsme zase udělaly něco báječného.

Pokud si ale trváme na tom, že netradiční nápady jsou in a budou úspěšné, skvělým řešením jsou dřevěné dárkové bedýnky firmy Manboxeo. Zde je jistě z čeho vybírat. Dárek pro přítele k Vánocům v podobě ručne vyrobené dřevěné bedýnky s sebou nese stopy originality ve všech bodech. Tyto boxy mají ve svých útrobách vše, po čem mlsné mužské jazýčky touží. Od kvalitního chlapského pití, přes vynikající černou silnou kávu, přes dokonalou čokoládu až po neskutečné světové delikatesy.

darek-pro-muze

Správný tip

Pokud chceme, aby se vánoční dárek pro přítele opravdu zalíbil, vybírejme vždy podle jeho zájmů, koníčků. Jen tak budeme mít jistotu, že dárek udělá radost. Mohou to být třeba různé vychytávky nebo kutilské sady, ale velmi se osvědčily dárky pro sportovně založené jedince. Tady ovšem pozor. Je velmi důležité, abychom dobře věděly, jakému sportu holduje nebo jakému sportovnímu klubu fandí. Asi se jako ženy nebudeme cítit zrovna nejlépe v případě, že svému příteli nadělíme nejlepší a nejmodernější cyklistickou výbavu a přitom je to motorkář jak vystřihnutý ze žurnálu. Pokud si na výběr sportovního vybavení přece jen netroufneme, můžeme koupit dárek v podobě froté županu nebo ručníku s vyšitým logem jeho oblíbeného sportovního klubu. Ale i tady platí jedno české přísloví, dvakrát řež, jednou měř. Znamená to, že bychom si měli ověřit název klubu, protože v případě, že necháme na župan vyšít dokonalé logo fotbalového klubu Slavia Praha a přítel je odjakživa fanoušek Sparty Praha, máme problém. A ne zrovna malý.

Nic se nemá přehánět

Ovšem i tady platí zásada, že se nic nemá přehánět. I muži se totiž mohou urazit, naštvat nebo ušklíbnout nad nechtěným dárkem. Logiku to má, protože jestliže se fakt trefíme vedle a místo luxusní kravaty nebo manžetových knoflíčků, které by ochotně a rád ukázal svým kolegům v bance, koupíme sadu šroubováků s tím, že nám konečně opraví ten odpad, máme zaděláno na problém. A samozřejmě i tady platí, že spodní prádlo nejen jako vánoční dárek pro přítele vyšlo dávno z módy.  

Dobrá rada nad zlato

Ale samozřejmě i na nás ženy někdy dojde řada, kdy si nevíme rady.  Proto bychom určitě neměly házet flintu do žita a hroutit se při každém neúspěchu. Dobrou radu nám může poskytnout třeba kamarádka nebo všudypřítomný internet. Inspiraci můžeme najít prakticky všude, a tak se nabízí i originální dárky pro muže v podobě dřevěných bedýnek, které mají něco do sebe. Ručně vyrobené dřevěné boxy, ve kterých je uložen poklad v podobě delikates z celého světa a prvotřídního chlapského pití, jistě udělají radost nejen příteli, manželovi, ale i tátovi, milovanému bratrovi nebo dokonce šéfovi.

Miluje váš šéf kvalitní pití, které si rád vychutná se svými obchodními partnery nebo jen tak s přáteli? Pak vhodným dárkem může být třeba Bedna s rumem Zacapa. Guatemalský rum Zacapa patří do síně slávy karibských rumů. A co prémiový rum zlaté barvy Don Papa, který je vyráběn na filipínském ostrově Negros Occidental? Jistě se zde najde přesně to, co hledáme, a tak dárkové balení rumu firmy Manboxeo se jistě hodí pro každého muže, který má rád překvapení a originalitu.

Dárky, které mají úspěch

Již dlouho vedou vánoční dárky, které nabízejí zážitek v podobě například letu balonem nebo jízdy ve Ferrari. Muži jsou zkrátka tvorové, kteří si chtějí život užít za každou cenu. Ovšem pokud najde pod stromečkem dárek v podobě dřevěné bedýnky, bude jistě zvědavý, co že se ukrývá uvnitř. Dozvědět se to vlastně může ihned, pokud si obsah dokáže vypáčit malým ručním páčidlem, které je součástí každé takové bedýnky. Dárek k Vánocům pro přítele tak jistě bude mít úspěch.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde