Vánoční dárek pro přítele

darek-pro-muze

Vybrat dárek

 

Nám ženám se vybírání dárků pro každého člena rodiny prostě baví. Můžeme vybírat narozeninový dárek pro svého otce, dárek k svátku pro babičku nebo vánoční dárek pro přítele a nikdy nám to nezkazí radost. Umíme vnímat, umíme dobře vybírat, zkrátka většinou se správně trefíme do vkusu. A muži to vždy náležitě ocení.

Na vybírání máme sice ještě dostatek času, ale shánět něco na poslední chvílí není zrovna ideální. A hlavně to nám ženám není nějak podobné. Vždy máme něco v zásobě, nějaký záložní plán a to i co se týká shánění vánočních dárků.

Originalita není na prvním místě

U dárku pro přítele musíme uvažovat trochu opačně. Zatímco ženy vyžadují spíše originalitu spojenou s romantikou, muži uvažují spíše prakticky. Pro ně dárek jako například zahradní gril nebo sada pneumatik na plechového miláčka dokonalým dárkem. Radost pak má nejen přítel, ale i my, protože jsme zase udělali něco báječného.

Pokud si ale trváme na tom, že originální nápady jsou in a budou úspěšné i našich mužských protějšků, není v tom žádný problém. Popravdě i někteří muži si potrpí na originalitu. A že je z čeho vybírat!

Správný tip

Pokud chceme, aby se vánoční dárek pro přítele opravdu zalíbil, vybírejme vždy podle jeho zájmů, koníčků. Mohou to být třeba vychytávky nebo kutilské sady, ale velmi se osvědčili dárky pro sportovně založené jedince. Tenista, fotbalista nebo ten, kdo má rád golf je rád, když pod stromkem najde něco, co si vlastně chtěl koupit už dávno pro svůj sportovní koníček a značkovým sportovním oblečením taky nic nezkazíme.

Vybrat dárek

Nic se nemá přehánět

Ovšem i tady platí zásada, že se nic nemá přehánět. I muži se totiž mohou urazit, naštvat nebo ušklíbnout nad nechtěným dárkem. Logiku to má, protože jestliže se fakt trefíme vedle a místo luxusní kravaty nebo manžetových knoflíčků, které by ochotně a rád ukázal svým kolegům v bance, koupíme sadu šroubováků s tím, že nám konečně opraví ten odpad, máme zaděláno na průser. A i tady platí, že spodní prádlo jako dárek vyšlo dávno z módy. Takže si raději dáme záležet, ale to my vždycky.

Když jsme v koncích

Může ovšem nastat situace, kdy si i my ženy najednou nebudeme vědět rady. Proto bychom určitě neměli házet flintu do žita a hroutit se při každém neúspěchu. Dobrou radu nám může poskytnout třeba kamarádka nebo všudypřítomný internet. Sednout si počítači a kouknout se na inspiraci nezabere tolik času a jistě zde nalezneme to, co hledáme. Pokud ani tohle nepomůže, nezbývá nám vyrazit do ulic a obchodních center a inspirovat se právě tam. Možná nám padne do oka něco, co by se jako vánoční dárek pro přítele určitě krásně pod stromečkem vyjímalo.

Dárky, které mají úspěch

Již dlouho vedou vánoční dárky, které nabízejí zážitek v podobě například letu balonem nebo jízdy ve ferrari. Muži jsou zkrátka tvorové, kteří si chtějí život užit za každou cenu. A ocenili by i lístky na koncert své oblíbené kapely. Opět moře zážitků a ještě si může zatrsat. Dárků je opravdu hodně. Vždy je to ale individuální a musíte svého přítele dobře znát. Jen tak budete mít jistotu, že vám dárek doslova neomlátí o hlavu.

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!