DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Dárky pro kluky

Darujte netradiční dárek pro kluka ve formě dřevěné bedny s páčidlem. Bedýnky mají různý obsah – vyberte třeba dárkové balení sladkostí, delikates, čokolády nebo kosmetiky. S dřevěnou bednou Manboxeo budete mít jistotu, že věnujete skutečně originální dárek pro kluka.

 


Vybrat dárek

 

Hledáte dárek pro svého kluka nebo syna? Vybrat opravdu originální, působivé, trefné, originální, vtipné a překvapující dárky není snadné.

Proto říkáme “ne“ ohraným dárkům pro kluky v podobě ošklivých ponožek, papírových přání a laciných kolínských. Nepoužíváme balicí papír a neděláme stuhy. Děláme netradiční dárky pro kluky. Dárky, kterých se nemůžete dočkat, až dorazí, protože víte, že váš kluk nebo syn bude milovat jejich otevření! Dárky, které budí pozornost, protože všichni půjdou za zvukem praskajícího dřeva. Každý oslavenec si musí svůj dárek vypáčit z dřevěné bedny přiloženým páčidlem! Jsme Manboxeo a dodáváme originální dárky pro muže!

Skvělý tip na dárek pro kluka – napětí, překvapení, radost

Představte si ten pocit. Oslava. Všude je spousta lidí, dobrá nálada, příjemná atmosféra. Každý z pozvaných hostů přináší oslavenci nějaký ten dárek. Všichni z hostů, ať už si to připouští nebo ne, jsou v očekávání, co bude oslavenec říkat právě na jejich dárek, a jak bude reagovat na konkrétní dar. Každý z nich samozřejmě očekává, že na základě jakési dávky slušnosti příjemce daru nikdy nepohrdne darovanou věcí, ať už je to cokoliv.

darek-pro-muze


Vybrat dárek

Zamilované dárky pro kluka

Dřevěná bedna s páčidlem může obsahovat přesně to, co má váš kluk rád. Vyberte mu třeba gurmánskou bednu, bednu pro pivaře, bednu s rumy, bednu plnou sladkostí nebo kávy. Dárek v bedně je ideální k narozeninám, výročí, nebo jen tak, z lásky.

Dárek v dřevěné bedně s páčidlem

Vžijte se ještě hlouběji do chvíle, kdy jste na oslavě, a a představte si, že to budete zrovna vy, kdo přinese opravdu neobvyklý, vtipný, strhující, jedinečný a zábavný dárek. A v současné době také asi nejlepší dárek, který je mezi dárky pro kluky k dostání na našem trhu. Alespoň co se týče originality a zážitku. Dřevěná bedna s páčidlem upoutá pozornost všech hostů na oslavě. Budou zvědaví, co je v bedně, a všichni budou sledovat, jak si obdarovaný poradí s otevíráním pomocí páčidla. Nebojte se, otevření zvládli mnozí jiní, určitě se to povede i vašemu oslavenci.

Tajemná dřevěná bedna, která je zatlučená až na doraz hřebíky a obsahuje to, co má rád. Od gurmánských specialit českých výrobců přes ojedinělé sladkosti až po kosmetiku nebo alkohol. To je bedna pro kluky od Manboxeo.cz

Láska k Manboxeo

“……nejoriginálnější dárek v životě“
Tento dárek jsem svému muži darovala k 7.výročí našeho manželství. Jakmile ho otevřel a vybalil všechny ty věci, řekl: “Tohle je pravděpodobně ten nejoriginálnější dárek, co jsem kdy dostal!“
- Renata P.

 
Skvělý dárek, který dá zabrat
Koupila jsem tento dárek k narozeninám svému tatínkovi i svému manželovi. Oba dva byli skvělí, ale je pravdou, že páčení dárku jim dalo hooodně zabrat! Už se těším, až brzy objednám další bedýnku, nejspíš našemu synovi, který bude slavit 14 narozeniny.
- Wernerová J.

Prvotní ostych

I když se mi zdála cena 1799 poměrně vysoká, teď už toho nelituji. Tento dárek splnil přesně ten efekt, který by měl každý dárek splnit. Něco nového, vychytaného a hlavně originálního! Mého muže velice potěšil a příjemně překvapil. Doporučuji a těším se na nové slíbené obsahy.
- Daniela

Dárek pro šéfa, který zvedne ze židle
Velké díky Manboxeo.cz, že jsme konečně mohli našemu šéfovi darovat dárek, který ho doslova zvedl ze židle! Skutečně se při páčení zapotil..
- Lucie

Dárek pro kámoše
Bednu se sexuální tématikou jsme dávali kámošovi na rozlučce se svobodou a musím říct, že samotné otvírání i obsah byla jedna velká pr..el !
- David
 Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde