Ověření věku
Pro zobrazení stránky prosím potvrďte, že splňujete věkovou hranici 18 let a zároveň, že objednané zboží vyzvednete sám nebo tím pověříte jinou osobu starší 18 let.
-
UNIKÁTNÍ DÁRKYKteré mají vždy něco navíc
-
PROZÁKAZNICKÝ PŘÍSTUPVždy vám rádi vyjdeme vstříc
-
SHOP ROKU 2021Vážíme si toho. Děkujeme! :)
-
OKAMŽITÁ EXPEDICEkdyž objednáte do 16:00


















Beerboxeo – unikátní dárkový set pro milovníky piva
Pečlivě vybrané pivní speciály z různých koutů světa a k tomu vtipný Hrnek s potiskem
Pivo pomáhá rozjitřit chuťové buňky i zábavu na každé pořádné oslavě, a proto jsme vytvořili naše designové dárkové balení Beerboxeo. S tímto originálním pivním boxem můžete dopřát vašim blízkým radost nejen z prémiového zlatavého moku světových značek, ale také z pivních delikates a vtipného hrnku s pivním motivem.
Každé Beerboxeo můžete personalizovat přidáním fotografie, která z dárkového balení udělá nezapomenutelný unikát. Veškeré produkty v Beerboxeo balíme s maximální pečlivostí a vnitřek boxu je vytvořen tak, aby zůstaly v naprostém bezpečí po celou dobu cesty k vám. Objednejte si Beerboxeo a my vám ho doručíme už do 2. dne.
V tomto Beerboxeo se oslavenec může těšit na:
Estrella – Ležák ze Španělska, který milují fanouškové slavného fotbalového klubu FC Barcelona. A to jak pro polohu pivovaru přímo v Barceloně, tak zejména pro chuť tohoto výtečného piva.
Schierlinger Pils 0,33 l – Německý ležák se pyšní světle zlatou barvou, hustou pěnou a příjemně sladovou vůní. V chuti se mísí středně hořký slad s bylinnými a citrusovými tóny. Výborně pitelný pils ocení všichni milovníci pivních speciálů.
Fullers London Pride 0,33 l – Nejslavnější pivo z londýnského pivovaru Fuller's má dobrou sladovou základnu a svěží ovocnou koncovku. Je velmi dobře pitelné, má výraznou barvu a hustou krémovou pěnu.
La Trappe Tripel – Hořkosladké trapistické pivo z Nizozemska, kde je světlý, svrchně kvašený tripel velmi oblíbeným druhem piva. Má velmi plnou a sladovou chuť.
Kirin Ichiban 0,33 l – Tradice tohoto japonského pivního speciálu započala před více než sto lety, kdy se do země dostalo evropské umění vařit pivo. Dnes je Kirin Brewery jedním z předním japonských pivovarů. Světlý ležák se vyznačuje čistou a vyváženou chutí. Vyrábí se z rýže a kukuřice a kvasí pomocí první mladiny.
La Trappe Blond – Světlé, svrchně kvašené pivo, které v Holandsku vaří řád trapistických mnichů. Má vysokou pěnivost jeho chuť je velmi jemná a příjemná.
Křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s cheddarem a cibulí 40 g – Zralý farmářský sýr cheddar se perfektně doplňuje s trochou cibulky a s křupavými brambůrky. Bez lepku, vhodné pro vegetariány.
Mléčná čokoláda Guinness s karamelem 90 g – vysoce kvalitní jemná mléčná čokoláda je plněná karamelem a lehce ochucená světoznámým pivem Guinness. Tuhle lahůdku zkrátka musí ochutnat každý milovník piva.
Hrnek s pivním motivem – Ranní doušek kávy nebo čaje chutná ještě líp z hrnku, který připomene předchozí pivní dobrodružství. Samozřejmě jej lze použít i na lehce netradiční, ale za to stylovou, konzumaci piva.
Co říkají naši zákazníci



