👕👕 2 trička za cenu jednoho! Vytvořte si vlastní design nebo vybírejte ze stovek vtipných motivů. 📌 POUZE DO 8.10. 📌 Více ZDE.

KPZ Bedna pro vojáka

Komu jinému, než vojákovi či army nadšenci dát netradiční dárkový box ve vojenském stylu? Přesně to je tato KPZka, na kterou rozhodně nezapomene. Nejenom, že si musí KPZku nejdříve vlastní silou vypáčit, ale po otevření čeká na obdarovaného vojáka... zobrazit celý popis
Vyberte obsah
Granátový hrnek
*
2 599 Kč
Pokud si přejete být informováni o jeho opětovném naskladnění - zadejte nám prosím svůj e-mail a my se vám ozveme:
Předpokládané doručení: Vyprodáno
Manboxeo KPZ Bedna pro vojáka obsahuje 14 položek
Ručně vyráběná Dárková Bedna KPZ Manboxeo
Páčidlo z dílny Manboxeo
Patronové panáky 4 ks
složení
Karafa na kvalitní alkohol ve tvaru granátu
složení
Originální palička na maso Boxer
složení
Hovězí sušené maso Jerkyboxeo - Original 25 g
DMT 08/2024 složení
Příjemně kořeněné hovězí sušené maso Jerkyboxeo 25 g
DMT 10/2024 složení
Mírně pálivé sušené hovězí maso Jerkyboxeo - Hot & Sweet 25 g
DMT 09/2024 složení
Vepřové sušené maso Jerkyboxeo - Original 25 g
DMT 09/2024 složení
Krůtí sušené maso Jerkyboxeo - Original 25 g
DMT 10/2024 složení
Hovězí sušené maso Jerkyboxeo s nižším obsahem soli 25 g
DMT 08/2024 složení
Osobní VZKAZ
Army hrnek ve tvaru granátu – bílý nebo Army hrnek ve tvaru granátu – černý
Důležité informace
  • Čísla, srdíčka a fotky je možné přidat pouze na klasické dřevěné dárkové bedny, nikoliv na bednu KPZ. 
  • Tento typ bedny je opálen a nalakován, ale i přesto může lehce špinit, což je uvedeno v upozornění na bedně.
Rozměry a váha
Informace k doručení
KPZ Bedna pro vojáka
Proč KPZ Bedna pro vojáka?

Dárek, kterému bude každý salutovat

Komu jinému, než vojákovi či army nadšenci dát netradiční dárkový box ve vojenském stylu? Přesně to je tato KPZka, na kterou rozhodně nezapomene. Nejenom, že si musí KPZku nejdříve vlastní silou vypáčit, ale po otevření čeká na obdarovaného vojáka navíc nadílka jako na frontu, v podobě prémiových delikates, kvalitního pití a zábavných vychytávek.

Co je KPZka?

Krabička Poslední Záchrany neboli KPZka je českým vynálezem, který na svět přivedl v roce 1935 Jaroslav Foglar. My jsme funkci KPZ přizpůsobili potřebám moderních mužů a její význam jsme upravili po svém. V našem sortimentu dárků pro muže tak najdete KPZ plné vybraných dobrot a vychytávek, po kterých muži skutečně touží. Jedná o velice stylovou dřevěnou bednu, která má tvar muniční přepravky, která se používala pro přepravu zbraní či nábojnic a obdarovaný si ji musí vypáčit přiloženým páčidlem. Poslední záchranu pak poskytujeme především všem, kteří neví, čím blízkého obdarovat tak, aby z dárku měl pořádnou radost.

Co se v KPZ Bedně pro vojáka skrývá?

Granátový dekantér –⁠ Tento dekantér na whisky a další kvalitní alkohol je nejenom stylový, ale také velmi praktický. Tvar granátu okamžitě přitáhne pozornost každého u stolu. Extra robustní sklo pak zaručí, že luxusní pití zůstane v bezpečí. Perfektní dárek pro muže, kteří se rádi podělí o sklenku skvělého nápoje a mají svůj osobitý styl. Dekantér je dodáván prázdný, bez alkoholu.

Patronové panáky – K ostrému pití patří i opravdu ostré panáky, ze kterých si ho můžete s přáteli užívat. Tyto originální štamprlata mají design náboje, který se používá v brokovnici ráže 12. Do každého panáku se vejde 40 ml nápoje. Perfektní set panáků na chlapské posezení s přáteli a skvělý způsob, jak obdarovat blízké něčím unikátním.

Ruční palička na maso - S touhle originální paličkou na maso budete přípravu steaků a řízků milovat. Kovový boxer s plochou s výstupky pro naklepání masa je nejen praktický, ale práce s ním funguje i jako antistresová pomůcka. Tenhle zábavný kousek nesmí chybět v žádné kuchyni. Zaručujeme vám, že takto naklepaný steak si pak vychutnáte o mnoho více.

Příjemně kořeněné hovězí sušené maso Jerkyboxeo 25 g – hovězí sušené maso dochucené přiměřenou dávkou pepře představuje opravdovou delikatesu s neobyčejně kořeněnou chutí.

Hovězí sušené maso Jerkyboxeo s nižším obsahem soli 25 g – v tomto hovězím jerky je soli o něco méně, aby mohla naplno vyniknout přirozená chuť masa.

Mírně pálivé sušené hovězí maso Jerkyboxeo 25 g – toto sušené hovězí maso má pikantní příchuť vyváženou sladkým karamelovým nádechem.

Krůtí sušené maso Jerkyboxeo - Original 25 g – sušené krůtí maso obsahuje pouhé 4 % tuku a naprosté minimum sacharidů. Chuť je perfektně vyvážená.

Hovězí sušené maso Jerkyboxeo - Original 25 g – nezaměnitelná slaná chuť tohoto hovězího jerky patří k nejoblíbenějším a oceníte ji jako rychlou a chutnou energetickou svačinku.

Vepřové sušené maso Jerkyboxeo - Original 25 g – originální pochoutka z vepřového sušeného masa a mořské soli uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Granátový hrnek s víčkem - Se stylovým porcelánovým hrnkem vám bude káva chutnat daleko lépe. A tento černý nebo bílý hrnek ve tvaru granátu s rukojetí výbušný pocit z dávky kofeinu ještě umocní. Aby nápoj tak rychle nevychladl, je hrnek opatřený víčkem s imitací granátové pojistky. Má objem 300 ml.

Co říkají naši zákazníci
9.9.2022
Krásné dárkové balení, zajímavý obsah.