DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks

Výhodný set pivních speciálů v plechu i ve skle 6 ks

Vychutnejte si to nejlepší ze světa piva. Tento set obsahuje šest kousků oceňovaných pivních speciálů, a to jak ve stále oblíbenějším plechu, tak v klasické lahvové podobě. Výjimečná chuť piva od světoznámých značek nenechá žádného pivaře chladným. G... zobrazit celý popis
799 Kč
* Ceny jsou včetně DPH
(1)
Rychlá doprava
Předpokládané doručení: Úterý 26.10.
Kvalitní produkty
Výhodný set pivních speciálů v plechu i ve skle 6 ks obsahuje 6 položek:
Gulden Draak 0,33 l BEL
DMT 08/2023 složení
Samuel Smith Organic Chocolate Stout 0,355 l GB
DMT 06/2023 složení
Sierra Nevada Torpedo 0,33 l USA
DMT 06/2022 složení
Stone GO TO IPA 0,33 l USA
DMT 05/2022 složení
BrewDog Elvis Juice plech 0,33 l UK
DMT 07/2022 složení
BrewDog Lost Lager 0,33 l UK
složení
Nahrazeno: BrewDog Dead Pony Club plech 0,33 l UK
DMT 05/2022
Rozměry a váha
Skladovatelnost:
do 25 °C

V plechu i v lahvi

Vychutnejte si to nejlepší ze světa piva. Tento set obsahuje šest kousků oceňovaných pivních speciálů, a to jak ve stále oblíbenějším plechu, tak v klasické lahvové podobě. Výjimečná chuť piva od světoznámých značek nenechá žádného pivaře chladným.

Gulden Draak Polotmavý Quadrippel - jantarové pivo s pevnou smetanovou hlavou, vařené podle nového receptu na bázi 3 různých sladů. Vůně se znatelnými tóny sladu a alkoholu, jemná chuť s náznaky zralého ovoce, sladu, karamelu, koření, se sušším dozníváním. Drak na lahvi znázorňuje chrlič vody na zvonici v Ghentu.

Samuel Smith Organic Chocolate Stout – tradiční britský stout byl vyrobený z jemně praženého organického čokoládového sladu a organického kakaa. Díky tomu má krémovou a harmonickou chuť, kterou můžete výtečně doplnit kouskem hořké čokolády.

Sierra Nevada Torpedo – vyvážená IPA se silnou chmelovou vůní a chutí je historicky prvním pivem, které bylo chmelené revolučním přísrojem na dry-hopping, který řídí, jak moc chmelové aroma bude do piva přidáno, aniž by se ovlivnila jeho hořkost. V chuti rozeznáte lehký citrusový nádech, borovici a tropické ovoce.

Stone Go To IPA – skvělá IPA je chmelená 10 chmely, přičemž největší množství se přidává během konečné fáze procestu vaření. Tím se dosáhlo výtečně hořké chuti a vynikla mírně ovocná a borovicová chuť. 

BrewDog Elvis Juice – za vznikem tohoto neobvyklého piva stál pokus smíchat citrusovou chuť pomerančů a grapefruitů s výborně hořkou IPou. A pokus to byl náramně zdařilý! V chuti se objevuje také borovice, bylinky a karamelový slad.

BrewDog Lost Lager – opravdu poctivý, středně hořký ležák s lehce cistrusovou a kořeněnou chutí stvořil svérázný skotský pivovar BrewDog. Popularita tohoto pivovaru stoupá čím dál tím víc, a proto jeho zástupce nesmí v našem setu chybět.

Co říkají naši zákazníci
10.3.2021
Perfektní zboží, bezproblémový nákup a rychlá odezva na dotazy.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde