DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ
Set pivních speciálů exclusive
Set pivních speciálů exclusive
Set pivních speciálů exclusive
Set pivních speciálů exclusive
Set pivních speciálů exclusive
Set pivních speciálů exclusive
Set pivních speciálů exclusive

Výhodný set pivních speciálů exclusive

Je pivo váš oblíbený nápoj? Nebo jen chcete ochutnat něco výjimečného a netradičního? V každém případě byste měli vyzkoušet set šesti exkluzivních pivních speciálů z celého světa. Ať už sáhnete po belgickém, britském nebo italském "lahváči", zaručeně... zobrazit celý popis
649 Kč
* Ceny jsou včetně DPH
(2)
Rychlá doprava
Předpokládané doručení: Úterý 26.10.
Kvalitní produkty
Výhodný set pivních speciálů exclusive obsahuje 6 položek:
Samuel Smith Oatmeal Stout 0,33 l GB
DMT 04/2023 složení
ReAle Extra 0,33 l ITA
DMT 04/2023 složení
Chimay Blue 0,33 l BEL
DMT 06/2026 složení
Delirium Tremens 0,33 l BEL
DMT 08/2024 složení
Schneider Weisse Aventinus Eisbock 0,33 l GER
DMT 06/2026 složení
Brew Dog Punk IPA 0,33 l SCO
DMT 07/2022 složení
Rozměry a váha
Skladovatelnost:
do 25 °C

To nejlepší ze světa piva

Je pivo váš oblíbený nápoj? Nebo jen chcete ochutnat něco výjimečného a netradičního? V každém případě byste měli vyzkoušet set šesti exkluzivních pivních speciálů z celého světa. Ať už sáhnete po belgickém, britském nebo italském "lahváči", zaručeně vás příjemně překvapí.

Samuel Smith Oatmeal Stout (9,9 z 10) - stout z tradičního viktoriánského pivovaru, který se chlubí tím, že pro vaření svých speciálů používá výhradně vodu ze studny z roku 1785. Výsledkem je tmavé 12° pivo s hedvábně hladkou strukturou, hustou pěnou a střední hořkostí. V chuti rozeznáte praženou kávu, čokoládu a karamel. Obsah alkoholu je 5 %.

ReAle Extra (9,7 z 10) - italská IPA, která je význačná svou ďábelskou hořkostí a jemnou příchutí pryskyřice a mandarinek. Jedná se o chuťově dokonalé pivo, na kterém snadno vzniká závislost ;) Obsahuje 6,4 % alkoholu.

Chimay Blue (10 z 10) - belgický speciál, který se původně vařil jako typické vánoční pivo. Je zástupcem pivního stylu Dark Ale. Tmavý silák, který dokvašuje v láhvi a nabízí absolutní chuťovou rovnováhu. Tohle musí ochutnat každý opravdový pivař. Obsah alkoholu je 9 %.

Delirium Tremens (9,3 z 10) - stylový zástupce belgického Golden Strong Ale se skládá ze tří druhů kvasnic a je velice populární pro svou skvělou chuť a sílu. Nebojte, po takto kvalitním pivu žádné delirium nehrozí.. Obsah alkoholu 8,5 % 

Schneider Weisse Aventinus Eisbock (9,9 z 10) - tato 25° je naprostý unikát mezi světovými pivy. Pochází z německého rodinného pivovaru G.Schneider & Son. Ve 40.letech vznikl čirou náhodou při převozu Aventinu v enormně mrazivém počasí, kdy voda obsažená v převáženém pivním speciálu zamrzla a oddělila se od nezamrzlého piva. Voda totiž mrzne rychleji, než alkohol. A tak vzniknul tento exkluzivní nápoj s obsahem alkoholu 12 %.

Brew Dog Punk IPA (9,7 z 10) - světlá 13° z bristkých ostrovů, konkrétně pak ze Skotska. Ojedinělý lahodný mok, který se řadí mezi pivní styl IPA (Indian Pale Ale). Novozélandský chmel a slad Biscuit Malt dodávají pivu jemně citrusovou chuť. Obsah alk. 5,6 %.

Co říkají naši zákazníci
12.3.2021
Oceňuji velmi rychlé dodání a širokou nabídku všech možných dobrot.
10.3.2021
Nakupoval jsem zde poprvé, velmi příjemná zkušenost. Kvalitní a chuťově skvělé potraviny.
+ Originální věci
+ Rychlé dodání
+ Milá komunikace
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde