Jak vybrat ten nejlepší dárek pro muže k narozeninám?

Narozeniny jsou nedílnou součástí našeho života a je důležité je pořádně oslavit, vždyť oslavujeme to, že jsme se dožili dalšího roku života. I když mnoho lidí své narozeniny nerado slaví, neboť se jim nelíbí fakt, že jsou zas o rok starší, neměli by tuto událost opomíjet. Co může být přece hezčího než se jednou za rok sejít s celou naší rodinou, přáteli a kolegy a oslavit tento vzácný den. Musíme si ale uvědomit, že to také přináší stres, který je toho celého bujarého večírku nedílnou součástí. Bojíme se, jestli se našim hostům bude vše líbit, zda přijde na oslavu mnoho lidí, zda jim bude chutnat a mnoho dalšího.

Uvědomte si však, že stres, který s sebou narozeninové oslavy přináší, nemá jen oslavence, ale i hosti. Ti se zas bojí, jestli vybrali ten správný dárek, zda je to vhodné, není příliš drahý či naopak levný. A proto bychom Vám v tomto článku rádi uvedli pár typů na to, jak vybrat ten správný dárek. Nejdůležitější je si vždy na začátku uvědomit, komu dárek vlastně dáváme. A to ne jen z pohledu demografického, aneb kolik mu je let a jakého je pohlaví, ale hlavně z toho, co je to za člověka – co má rád, jaké má koníčky atd. také si musíme uvědomit to, že přesto, že nám se může vybraný dárek velice líbit, nemusí to tak být u obdarovaného. Nevybíráme totiž dárek pro sebe.

Ideální dárek k narozeninám

Ideální dárek pro muže k narozeninám

Mnoho mužů má rád adrenalin a sporty. Těmto typům dnešní doba velice přeje, neboť výběr zážitkových dárků je nespočet. Takovým mužům můžeme darovat například seskok padákem, bungee jumping, nebo také například velice oblíbený flyboarding. Co to vlastně vůbec takový flyboarding je? Představte si, že pod nohami máte výkon 185 koní – a ten řídíte jen svým tělem. Instruktor přidává plyn na vodním skútru. Voda se žene tryskami a adrenalin zase vašimi žilami. Pak lehce napnete nárty, flyboard vás tlačí z vody ven a… voilà! Už letíte. Je to jako na snowboardu: akorát se vznášíte několik metrů nad vodou. Kdo nezažil, nepochopí. Flyboarding, vynález americké armády, si vyzkoušejte i vy – například ve Vraném nad Vltavou (Praha-západ) anebo na Moravě (Dalešická přehrada).

Pokud je však muž, kterému vybíráte dárek k narozeninám spíše pohodlný typ, který má rád pivo, dobré jídlo a fotbal. Doporučovali bychom něco klidnějšího jak už v podobě dnes velice oblíbenému welness pobytu, pivním lázním, či nějaké gurmánské specialitě a dobrému pivu. Pravá pivní lázeň je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody ILSANO o teplotě 34 °C. Přísadu koupele tvoří tmavé Koupelové pivo, vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury hlavním sládkem rodinného pivovaru Chodovar, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin. Hladina lázně je pokryta charakteristickou pivní pěnou karamelové barvy a prostor aromatizován vůní čerstvě uvařeného tmavého piva.

Ať už dáte přednost akčnímu dárku flyboardingu či odpočinkovému dárku pro muže – pivním lázním vždy byste měli myslet i na to, jak budete dárek prezentovat a předávat, protože dárek samotný může být sebevíc dokonalý, ale pokazíte-li část předávání dárku, vše může být rázem pokažené! Proto pamatujte na tři hlavní zásady. Za prvé nikdy nevybírejte dárek podle toho, jak se líbí Vám, ale jak si myslíte, že by se líbil obdarovanému. Za druhé, myslete na koníčky a zájmy dotyčného. A za třetí dávejte si pozor a velice se snažte pře předávání a prezentaci dárku.

 

                                                                        

 

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!