DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

KANYSTR BARY OD MANBOXEO

JEŠTĚ LEPŠÍ KANYSTR BARY JIŽ BRZY 

Vážení zákazníci, v současné chvíli usilovně pracujeme na inovaci Kanystr barů, a z tohoto důvodu nejsou skladem. Nemusíte však zoufat, z naší rozmanité nabídky originálních dárků se zábavným otevíráním si zaručeně vyberete.

Tento luxusní Kanystr Bar od Manboxeo je výsledkem ruční práce. Kombinaci děrovaného kovu a smrkového dřeva ošetřujeme tak, aby bylo dosaženo co nejdelší životnosti. Kanystr Bary od Manboxeo jsou profesionálně lakovány práškovou barvou a vrstvou bezbarvého laku pro maximální kvalitu povrchu.

Revoluční kvalita použitých materiálů a precizní zpracování podléhá přísné kontrole každičkého detailu a vy tak máte záruku, že svým blízkým dopřáváte jen to nejlepší.

Neustupujte v nárocích na kvalitu a design. Manboxeo vám přináší Kanystr Bary bez kompromisů.

Kanystr Bary vynikají kvalitní ruční malbou a vysokou odolností laku, jsou tedy dostatečně chráněné proti odření. Vybírat můžete z nejširší nabídky designů na trhu.Každý muž touží mít bar v kanystru pověšený na zeď. Zvolte takový kanystr jako bar, který nejlépe vystihuje styl obdarovaného – bude to Mafián, Lékárnička nebo třeba Pouštní maskáč?

Vyberte si z široké nabídky prémiových rumů a whisky. Kanystr bary s lahví a praktickými doplňky zaručí, že bude požitek z konzumace alkoholu ještě dokonalejší. Zvolit samozřejmě můžete také prázdný dárkový kanystr a zaplnit ho podle své libosti, tak jako tak ale získáte jedinečný dárek pro každého milovníka luxusu a kvalitního pití. Po upevnění na zeď z něj navíc bude stylový interiérový doplněk.

Dárkový kanystr bar od Manboxeo vám poskytne bezkonkurenčně největší množství úložného prostoru. Náš plechový kanystr bar je výsledkem ruční práce, děrovaného kovu a smrkového dřeva. Cena kanystr baru v této bezkonkurenční kvalitě začíná již na 3 299 Kč. Ať už se rozhodnete pro otevírání do boku s extra místem ve dvířkách, nebo pro otevírání typu "padací most" s vestavěnou šachovnicí, můžete si být jisti, že pořizujete ten nejluxusnější a nejprémiovější dárek pro vaše blízké. 

Časté dotazy (FAQ)

ZA JAK DLOUHO OD OBJEDNÁNÍ KANYSTR BAR DORAZÍ?

Objednávky vytvořené ve všední dny do 16:00 (PPL) předáváme přepravci ještě tentýž den. V případě platby převodem na bankovní účet je potřeba počítat s prodlevou při převodu peněz, přepravcům zboží předáváme až po připsání platby. Pro urychlení odeslání objednávky nám můžete zaslat potvrzení o provedení platby z banky na podpora@manboxeo.cz. Přepravce na 90 % doručuje vždy první doručovací den.

JE V KANYSTR BARU FAKTURA?

Fakturu dostanete pouze na e-mail elektronickou formou. Jsme si vědomi toho, že se jedná o dárek, a tudíž ke kanystr baru fakturu nepřidáváme.  

JAK JE TO S TRVANLIVOSTÍ POTRAVIN V KANYSTRECH?

Nemusíte mít obavy, dáváme na to pozor – trvanlivost každé potraviny najdete vždy pod fotkami v sekci TRVANLIVOST A SLOŽENÍ. 

KDE SE PŘIDÁVAJÍ ŠACHOVÉ FIGURKY, KONZOLE ČI VZKAZY KE KANYSTR BARU?

Vzkaz, konzole či šachové figurky lze přidat v 1. kroku objednávky.  

MOHU SI URČIT, KDY MI KANYSTR BAR PŘIJDE?

Datum doručení lze zvolit ve 2. kroku objednávky při volbě přepravce. 

NEMŮŽE SE ZBOŽÍ V KANYSTRU ROZBÍT?

Obsah je zajištěn tak, aby obsažené produkty volně "nelétaly" a zároveň neměly možnost vzájemného nárazu. Všechny kanystry jsou navíc zabaleny v kartonové krabici, která je označena nápisy a logy “KŘEHKÉ, FRAGILE“.

MOHU VYMĚNIT POLOŽKU V KANYSTR BARU ZA JINOU?

Ano, možné to je. Ve 3. kroku objednávky nám do poznámky napište Váš požadavek a my jej zpracujeme a potvrdíme. 

JE MOŽNÉ SI SESTAVIT VLASTNÍ KANYSTR BAR?

Ano, možné to je. Vybírat obsah můžete ze všech našich produktů, je však třeba brát v potaz maximální velikost poliček, tak aby se do nich vybraný produkt vešel. Následně zašlete seznam produktů, které byste v té Vaší chtěli mít, na e-mail podpora@manboxeo.cz, případně se na nás obraťte na chatu či telefonu. V případě jakéhokoliv speciálního požadavku nám napište přes kontaktní formulář nebo zavolejte na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 776 838 305.

JAK MANBOXEO BAR OBJEDNAT?

Naše dárkové kanystr bary můžete objednat buď prostřednictvím e-shopu www.manboxeo.cz nebo na telefonním čísle +420 776 838 305.

POSÍLÁTE I DO ZAHRANIČÍ?

Ano, posíláme zboží po celé Evropě. Vytvořte objednávku na našem e-shopu. Do doručovací adresy uveďte adresu pro zahraničí, jen PSČ uveďte české, aby Vás systém nechal objednávku dokončit. Správné PSČ pro zahraničí pak uveďte do poznámky v objednávce. Zvolte platbu bankovním převodem a zatím objednávku neplaťte. Naše zákaznická podpora se Vám ozve s výslednou cenou za dopravu.

MOHU K VÁM DORAZIT BEZ OBJEDNÁVKY?

Ano, můžete. Objednávku spolu vytvoříme na místě. Nicméně počítejte s tím, že samotný proces může zabrat zhruba 20 minut. Pakliže nechcete na místě čekat, doporučujeme vytvořit objednávku předem na našem e-shopu a zvolit si osobní odběr. 

KDY MOHU OBJEDNAT NA VÁNOCE?

Z důvodu omezeného množství doporučujeme objednat včas, Vánoční objednávky zahajujeme v září. Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců následujícího roku. Skladovatelnost do 25 °C. 

Proč dárky od Manboxeo.cz?

 • Jedinečný
  zážitek
 • Rychlé
  doručení
 • Zákazník
  na 1.místě
 • Výjimečný
  obsah
 • Ruční
  výroba
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde