DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO VEGANA ! 

Ne všichni holdují masovým specialitám. Proto na Manboxeo najdete i originální dárek pro vegana nebo vegetariána, který ho nejen potěší, ale i pobaví. Naše dárkové bedny Manboxeo pro býložravce a dárkové truhly Damboxeo pro býložravkyně jsou sestavené z jedinečných produktů poctivých českých výrobců. Nehledejte v nich žádná éčka ani žádné stabilizátory. Kombinace oblíbených druhů nakládané zeleniny a sladkých chuťovek přírodního původu je ideálním dárkem pro ty, kteří dávají přednost zelenině před masem.

Dárek, který si zamiluje

A co v tomto ručně vyráběném dárkovém balení  všechno najdete? Ručně zpracovaná sušená rajčata naložená v panenském olivovém oleji s vlašskými ořechy, lahodný českokrumlovský karamel, čtyři druhy oříšků naložené v přírodním domácím medu, výraznou kořeněnou trapistickou hořčici, sladkokyselé cibulové čatní, křupavé beraní rohy v chutném nálevu, tradiční balkánský ajvar z lilku a papriky, luxusní citronovou marmeládu, balzamikový ocet z italské Modeny, chutné sýrové vaflové sušenky s goudou a dvě plechovky luxusních zralých oliv.

Raw & Bio

Další skvělou volbou na dárek pro vegetariána nebo vegana je prémiová RAW & BIO bedna a truhla. Tu ocení všichni příznivci syrového jídla, zdravých potravin a výživných pochutin plných vitamínů, minerálů a enzymů. Obdarovaní v ní najdou například superpotravinovou směs drcených kakaových bobů, goji a moruše, přírodní čokoládový nápoj v BIO kvalitě, čokoládu s jedlými květy, lahodnou pomazánku s bílou a hořkou čokoládou a spoustu energetických tyčinek, které obsahují lahodné ovoce a oříšky.

Dále se mohou těšit na supervýživný prášek spirulinu, křupavé krekry se sýrovou příchutí, uzené ořechy a nebo třeba zdravou sušenku s kousky bílé čokolády ve stylu amerických cookies. To vše ukrývá originální dárkové balení, které zajisté udělá radost všem mužům a ženám preferujícím zdravou rostlinnou stravu. V Manboxeo zjistíte, že i dárek pro vegana či vegetariána může být originální.

Originální způsob otevírání

A jak se do dárku vlastně dostanou? Pánové se musí poprat s páčidlem, protože dřevěná bedna má pevně zatlučené víko. Užijí si při tom opravdové páčení, u kterého se pobaví oni i všichni přihlížející. Zároveň bude postupně narůstat jejich zvědavost. Ani dámy nebudou mít obsah dárku pro ženy zadarmo. Musí si poradit s indicií, která jim prozradí číselný kód zámku. Jako druhou možnost mají ještě pilku, kterou zámek mohou přeřezat. Tak jako tak je čeká skvělá zábava.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde