• Doprava ZDARMA
 • Doručení od: 21.10.2019
 • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
 • Zvolte si datum doručení
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o bedny a truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2020 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)

Nechoďte na oslavu bez pořádného dárku!

Pořádný dárek

Pořádný dárek

Jdeme-li na oslavu svého dobrého přítele či rodinného příslušníka, chceme dát za každou cenu ten nejlepší a nejoriginálnější dárek. Samozřejmě že chceme udělat radost obdarovanému, ale zároveň se chceme předvést před ostatními, aby viděli, jak skvělý dárek jsme přinesli na oslavu. Jak ale docílit toho, abyste darovali ten nejoriginálnější dárek pod sluncem? Na tuto otázku se vám budeme snažit odpovědět v tomto článku. Aby byl váš dárek nevšední a dokonalý musíte splnit čtyři pravidla výběru dárku, a to:

 1. Chce to správnou přípravu

Někdy se samozřejmě stane, že jdete kolem obchodu a zahlédnete přesně to, co potřebujete. Bohužel se ale často stává, že zrovna když sháníte dárek nemůžete žádný za boha najít. A proto to chce pořádnou přípravu a nechat si hodně času na nalezení toho pravého daru. Sháníte-li něco na poslední chvíli tak se velice často stává, že už jste tak zoufalí a unavení ze samotného nákupu, že prostě a jednoduše sáhnete po první věci, co uvidíte a tu koupíte. Proto nepodceňte samotné nakupování dárku a vyhraďte si na něj třeba měsíc před samotnou oslavou. Samozřejmě, že nemusíte aktivně dárek shánět po obchodech celý měsíc, ale můžete se potloukat městem v rámci jiných aktivit nebo nezávazně surfovat po internetu a třeba vás něco zaujme.

 1. Dělejte to s radostí

Existuje mnoho lidi, co miluji darováni dárku, ale naopak i mnoho těch, které to otravuje. Neberte to jako povinnost, ale mějte radost ze samotného nakupování darů. Užívejte si tu radost a úsměv na tváři obdarovaného, když mu dárek předáváte. A jak jinak dosáhnou štěstí obdarovaného než výběrem vhodného dárku? Tím se dostavíme k třetímu a nejdůležitějšímu pravidlu Vyberte vhodný dárek.

 1. Vyberte vhodný dárek

Určitě se vám vybaví mnoho vzpomínek spojených s přijímaní daru, u kterého jste museli předstírat radost přesto, že se vám dárek vůbec nezamlouval. Myslím, že toho se snad každý z nás chce za každou cenu vyhnout. Je to snadné, nejde o nic jiného než si uvědomit, že dárek nebude sloužit nám, ale obdarovanému a proto si musíme položit otázku: Co by se líbilo právě jemu/jí. A podle toho také dárek vybrat. Možná trochu staromódní, ale velice nápomocná metoda je si vzít tužku a papír a sepsat všechny koníčky a oblíbeně činnosti toho, komu dárek kupujeme. Tím už máte v podstatě vyhráno, protože vás při samotném sepisování činností jistě napadne mnoho dárků.

 1. Buďte originální

V dnešní době, když máme na výběr tolik variant dárku, nikdo nechce klasické předměty jako například ponožky, kosmetiku či oblečení. To jsou věci, co si každý z nás přeci muže koupit sám. Když jdete na oslavu narozenin, tak obdarovanému udělá největší radost, když vidí, že jste se nad samotným výběrem dárku opravdu zamysleli a nebyl to nákup na poslední chvíli. Na druhou stranu to, co očekávají hosté na party je zábava a to ať už v poďobe samotné oslavy, která je doprovázena pitím, tak z jakéhokoli vzrušení, které se během večera objeví. A to můžete zařídit i vy v podobě vtipného a originálního dárku. Na oslavě je totiž povoleno téměř cokoli a lidé si chtějí užit hlavně zábavu. Proto se nestyďte přinést na oslavu ten nejoriginálnější a nejlepší dárek, který bude oslavenci každý závidět.

 

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
75 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 75 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
 • + Nemám co dodat-naprostá spokojenost,skvela komunikace,skvele dodání a radost obdarovaného k nezaplaceni
5 z 5
S nákupem jsem velmi spokojená. Bedna byla doručena hned druhý pracovní den. Uvidíme, zda bude spokojen i manžel na Vánoce :) Moc děkuji!
5 z 5
Netradiční věnování kvalitních dobrot, udělalo radost :))
 • + rychlost
 • + kvalita produktů
 • + originální dárek